Τώρα είναι Δευτ Σεπ 01, 2014 9:28 am

SOS παρακαλω βοηθεια!!!

Re: SOS παρακαλω βοηθεια!!!

Δημοσίευσηαπό lianna! » Παρ Απρ 09, 2010 2:39 am

μην αγχωνεσαι,ολα καλα θα πανε... :)
οι αμμολοφοι αλλαζουν μορφη με τον ανεμο,
αλλα η ερημος παραμενει αμεταβλητη...
Άβαταρ μέλους
lianna!

Δημοσίευσηαπό Crazy_foryou » Παρ Απρ 09, 2010 2:46 am

Zasna έγραψε:
user15619 έγραψε:To ελπιζω γιατι εχω πανικοβληθει... τι να σου στειλω γιαττ δεν το καταλαβα....

αν θελεις να ρωτησεις κατι παραπανω στειλε pm.παω τωρα για υπνο.ολα κα θα πανε αλλα πηγαινε και στον γιατρο

ευχαριστω πολη τωρα νιωθω καλυτερα μου εφυγε το αγχος καληνυχτα!
Nobody's perfect....
Άβαταρ μέλους
Crazy_foryou

Δημοσίευσηαπό Hobbit » Παρ Απρ 09, 2010 3:00 am

sensitive_pig έγραψε:χομπιτ, ΣΑΓΑΠΩ

Εικόνα
Αν αγάπησες και πόνεσες, αγάπα περισσότερο
Αν αγάπησες περισσότερο και πόνεσες περισσότερο, αγάπα ακόμα περισσότερο
Αν αγάπησες ακόμα περισσότερο και πόνεσες ακόμα περισσότερο, αγάπα περισσότερο ώσπου να μην πονάει άλλο.
Άβαταρ μέλους
Hobbit

Δημοσίευσηαπό Green_Eyes » Παρ Απρ 09, 2010 8:30 am

user15619 έγραψε:πως θα μαθω αμα ειμαι ή δεν ειμαι εγκυος... ??

Να έχεις υπομονή και σε κανα δυο μήνες θα ξεδιαλύνουν τα πράγματα...
Green_Eyes...
Άβαταρ μέλους
Green_Eyes

Δημοσίευσηαπό jull » Παρ Απρ 09, 2010 9:10 am

Καταρχας πρεπει να σκεφτεσετ καποια πραγματα σε αυτην την ηλικια. δεν ειστε μικροι. παιδια να προσεχετε. παντα να βαζετε προφυλακτικο!!! σε καθε περιπτωση και απο την αρχη. μονο το αγχος που θα φας τωρα μεχρι να σου ερθει περιοδος πρεπει να παρεις ενα μαθημα!!

Αν σε καποια περιπτωση γινει ξανα κατι τετοιο, για να αποφυγεις μια εγκυμοσυνη μπορεις να παρεις το χαπι της επομενης μερας(κατι που δεν συνιστω γιατι ειναι πολυ ισχυρο και εισαι και πολυ μικρη ακομα και μπορει να σου δημιουργησει προβλημα)!

Επισης σε κανενα ατυχημα θα πας σε φαρμακειο και θα παιρνεις betadine για κολπικη πλυση! ειναι μια συσκευη(μια πλαστικη φουσκα καπως ρε παιδι μου με ενα στομιο) την οποια την γεμιζεις με betadine μονο για κολπικη χρηση(ξερεις το φαρμακειο) και νερο και με αυτο κανεις πλυσεις μεα στον κολπο ετσι ωστα να σκοτωσει το σπερμα. το λενε και οι γιατροι. ειναι μια λυση ετσι ωστε να καθαρισει ο κολπος απο το σπερμα. βεβαια αν εχει προλαβει να ταξιδεψει το σπερμα στην μητρα τοτε ειναι αργα!

να μην κανετε χαζομαρες και να βαζετε παντα προφυλακτικα!! σκεφτειτε την ζωη σας!!! εκτος απο εγκυμοσυνη υπαρχουν και αρρωστειες. μην ρισκαρετε με τετοια πραγματα. κι αν ο δικος σου δε θελει να βαζει προφυλακτικο να τον αφησεις!! δε θα σου αξιζει καποιος τετοιος γιατι με αυτο τον τροπο δε νοιαζεται για σενα και δε σε σεβεται!

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! :)
Άβαταρ μέλους
jull

Δημοσίευσηαπό Crazy_foryou » Παρ Απρ 09, 2010 1:21 pm

[
Να έχεις υπομονή και σε κανα δυο μήνες θα ξεδιαλύνουν τα πράγματα...[/quote]

και θα περιμενω 2 μηνες.....???
Nobody's perfect....
Άβαταρ μέλους
Crazy_foryou

Δημοσίευσηαπό Crazy_foryou » Παρ Απρ 09, 2010 1:23 pm

jull έγραψε:Καταρχας πρεπει να σκεφτεσετ καποια πραγματα σε αυτην την ηλικια. δεν ειστε μικροι. παιδια να προσεχετε. παντα να βαζετε προφυλακτικο!!! σε καθε περιπτωση και απο την αρχη. μονο το αγχος που θα φας τωρα μεχρι να σου ερθει περιοδος πρεπει να παρεις ενα μαθημα!!

Αν σε καποια περιπτωση γινει ξανα κατι τετοιο, για να αποφυγεις μια εγκυμοσυνη μπορεις να παρεις το χαπι της επομενης μερας(κατι που δεν συνιστω γιατι ειναι πολυ ισχυρο και εισαι και πολυ μικρη ακομα και μπορει να σου δημιουργησει προβλημα)!

Επισης σε κανενα ατυχημα θα πας σε φαρμακειο και θα παιρνεις betadine για κολπικη πλυση! ειναι μια συσκευη(μια πλαστικη φουσκα καπως ρε παιδι μου με ενα στομιο) την οποια την γεμιζεις με betadine μονο για κολπικη χρηση(ξερεις το φαρμακειο) και νερο και με αυτο κανεις πλυσεις μεα στον κολπο ετσι ωστα να σκοτωσει το σπερμα. το λενε και οι γιατροι. ειναι μια λυση ετσι ωστε να καθαρισει ο κολπος απο το σπερμα. βεβαια αν εχει προλαβει να ταξιδεψει το σπερμα στην μητρα τοτε ειναι αργα!

να μην κανετε χαζομαρες και να βαζετε παντα προφυλακτικα!! σκεφτειτε την ζωη σας!!! εκτος απο εγκυμοσυνη υπαρχουν και αρρωστειες. μην ρισκαρετε με τετοια πραγματα. κι αν ο δικος σου δε θελει να βαζει προφυλακτικο να τον αφησεις!! δε θα σου αξιζει καποιος τετοιος γιατι με αυτο τον τροπο δε νοιαζεται για σενα και δε σε σεβεται!

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! :)

εσυ εχεις δικιο αλλα εγω τι να κανω ποιο ειναι το καλυτερο για μενα τωρα να παρω το χαπι?γιατι δεν μπορω να περιμενω τοσο καιρο για να μαθω αμα ειναι ή δεν ειμαι εγκυος....
Nobody's perfect....
Άβαταρ μέλους
Crazy_foryou

Δημοσίευσηαπό kourkoumpini » Παρ Απρ 09, 2010 1:30 pm

δε νομιζω οτι εισαι εγκυος αλλα απο την αλλη δε μπορω να το παιξω κ μαντης!
Άβαταρ μέλους
kourkoumpini

Δημοσίευσηαπό Crazy_foryou » Παρ Απρ 09, 2010 1:51 pm

kourkoumpini έγραψε:δε νομιζω οτι εισαι εγκυος αλλα απο την αλλη δε μπορω να το παιξω κ μαντης!

Δεν ξερω τι να κανω πραγματικα αμα ειμαι τι θα κανω παει σκατα τα εκανα οχι καλα να παθω με της μλκ που κανω....
Nobody's perfect....
Άβαταρ μέλους
Crazy_foryou

Δημοσίευσηαπό zetanteli » Παρ Απρ 09, 2010 1:53 pm

Esmeralda_G13 έγραψε:και θα περιμενω 2 μηνες.....???

εισαι χαζη ή την παριστανεις...?
If you can change your mind, you can change the world

Δεν είμαστε υπεύθυνοι μόνο γι' αυτό που κάνουμε αλλά και γι' αυτό που δεν κάνουμε.
Άβαταρ μέλους
zetanteli

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Love Stories

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]