Τώρα είναι Δευτ Σεπ 26, 2016 7:21 am

διαζυγια.......

διαζυγια.......

Δημοσίευσηαπό wild_rose » Τετ Σεπ 08, 2010 4:24 pm

για πιο λογο θα παιρνατε (ή εχετε παρει) διαζυγιο?
ηρθανε πριν κατι ξαδερφες τις πεθερας μου και ανεβηκαν πανω να δουνε εμενα και τη μικρη. αρχισανε να κουτσομπολευουν τις "πουτανες που παρατανε τους αντρες τους και δεν μπορουν να κανουν υπομονη για να κρατησουν το στεφανι τους".
και φυσικα αρχισανε να μου δινουν και συμβουλες (στις παρενθεσεις)..
βασικα στο χωριο χωρισαν τον τελευταιο χρονο 3 κοπελες, με παιδια. η μια γιατι την εδερνε ο αντρας της ("και να φας και καμια σφαλιαρα τι εγινε? πρεπει να διαλυσεις το σπιτι σου?"), η αλλη επειδη την κερατωνε ("ε, αντρας ειναι, και να παει με αλλη παλι στο σπιτι του θα γυρισει") και η τριτη επειδη οτι βγαζανε ο αντρας της τα επαιζε στα χαρτια, χρωστουσε παντου, και δεν ειχανε να παρουν γαλα στα μικρα ("δε μπορουσε να κανει υπομονη κι αυτη? και επρεπε να δουλευει περισσοτερο στο μαγαζι να ξεχρεωσουν, οχι να τον παρατησει? το αντρα πρεπει να τον υποστηριζεις οτι και να κανει!")

μολις τους απαντησα οτι κι εγω στη θεση τους το ιδιο θα εκανα, ξινισαν τα μουτρα τους!!!!!
πριν δειξεις καποιον με το δαχτυλο, σιγουρεψου οτι τα χερια σου ειναι καθαρα......
Άβαταρ μέλους
wild_rose

Re: διαζυγια.......

Δημοσίευσηαπό 761☭ » Τετ Σεπ 08, 2010 4:26 pm

Δηλαδή να σε δέρνει ο άντρας σου, να στα φοράει και, άμα λάχει, να σε βγάλει και στο πεζοδρόμιο για να πληρώσει τα χρέη του.
Ονειρική ζωή!

☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭☭

Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
761☭

Δημοσίευσηαπό Astarte » Τετ Σεπ 08, 2010 4:31 pm

Γιαχ!!!!! Κάτι τέτοια ζώα αξίζουν φόλιασμα, όχι τα σκυλιά και τα γατιά! Εκνευρίστηκα!

Χώρισα γιατί παντρεύτηκα πολύ μικρή τον "κλώνο μου" (είμαστε ΙΔΙΟΙ) με αποτέλεσμα να αδελφοποιηθούμε στα 27, να κάνουμε απίστευτη παρέα αλλά καθόλου σεξ. Και αποφασίσαμε να συνεχίσουμε τη ζωή μας χωριστά. Είμαστε ακόμα πολύ πολύ φίλοι, με στηρίζει πιο πολύ από τον καθένα και τον λατρεύω!

Οι κατίνες αυτές τί θα έλεγαν γι αυτή την περίπτωση?
Well I died a million times
And I picked my culture well
And I built myself a gate
They can all now go to hell
Άβαταρ μέλους
Astarte

Δημοσίευσηαπό Νhrhida » Τετ Σεπ 08, 2010 4:34 pm

Astarte έγραψε:Γιαχ!!!!! Κάτι τέτοια ζώα αξίζουν φόλιασμα, όχι τα σκυλιά και τα γατιά! Εκνευρίστηκα!

Χώρισα γιατί παντρεύτηκα πολύ μικρή τον "κλώνο μου" (είμαστε ΙΔΙΟΙ) με αποτέλεσμα να αδελφοποιηθούμε στα 27, να κάνουμε απίστευτη παρέα αλλά καθόλου σεξ. Και αποφασίσαμε να συνεχίσουμε τη ζωή μας χωριστά. Είμαστε ακόμα πολύ πολύ φίλοι, με στηρίζει πιο πολύ από τον καθένα και τον λατρεύω!

Οτι εισαι ανωμαλη ακου ηθελες και σεξ!Αμα ειχες τα προσοντα θα τον κρατουσες μωρη να μην κοπει το σεξ... :lol: :lol: :lol: :lol:
Η εξυπνη κουβεντα κοιμαται ησυχα σε ηλιθιο αυτι.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Νhrhida

Δημοσίευσηαπό Astarte » Τετ Σεπ 08, 2010 4:37 pm

Νhrhida έγραψε:
Astarte έγραψε:Γιαχ!!!!! Κάτι τέτοια ζώα αξίζουν φόλιασμα, όχι τα σκυλιά και τα γατιά! Εκνευρίστηκα!

Οτι εισαι ανωμαλη ακου ηθελες και σεξ!Αμα ειχες τα προσοντα θα τον κρατουσες μωρη να μην κοπει το σεξ... :lol: :lol: :lol: :lol:

Χαχαχα ρε όργιο ΟΥΤΕ εγώ ήθελα σεξ! Τον έβλεπα σαν την κολλητή μου!!! :lol:
Άβαταρ μέλους
Astarte

Δημοσίευσηαπό Νhrhida » Τετ Σεπ 08, 2010 4:40 pm

Astarte έγραψε:
Νhrhida έγραψε:

Χαχαχα ρε όργιο ΟΥΤΕ εγώ ήθελα σεξ! Τον έβλεπα σαν την κολλητή μου!!! :lol:

Αραααααααααα εσυ εφταιγες για ολα!Αμα ηθελες εσυ δεν θα μενατε φιλοι!Ακου φιλοι!!! Εμεις εκεινα τα χρονια ξεραμε να κοιταξουμε εναν αντρα.Τωρα μενουν φιλοι...αχρηστες οι σημερινες γυναικες.Εμ βεβαια δεν εχουν μυαλο στο κεφαλι τους.(και στα λεω με φωνη και υφος σα να δαγκωσα λεμονι και μυρισα σκατα συγχρονως...)

(Και αμα συνεχισω θα αναγκαστω να μου δωσω μπουνια :? )
Η εξυπνη κουβεντα κοιμαται ησυχα σε ηλιθιο αυτι.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Νhrhida

Δημοσίευσηαπό Fantomas » Τετ Σεπ 08, 2010 4:41 pm

wild_rose έγραψε:για πιο λογο θα παιρνατε (ή εχετε παρει) διαζυγιο?
ηρθανε πριν κατι ξαδερφες τις πεθερας μου και ανεβηκαν πανω να δουνε εμενα και τη μικρη. αρχισανε να κουτσομπολευουν τις "πουτανες που παρατανε τους αντρες τους και δεν μπορουν να κανουν υπομονη για να κρατησουν το στεφανι τους".
βασικα στο χωριο χωρισαν τον τελευταιο χρονο 3 κοπελες, με παιδια. η μια γιατι την εδερνε ο αντρας της ("και να φας και καμια σφαλιαρα τι εγινε? πρεπει να διαλυσεις το σπιτι σου?"), η αλλη επειδη την κερατωνε ("ε, αντρας ειναι, και να παει με αλλη παλι στο σπιτι του θα γυρισει") και η τριτη επειδη οτι βγαζανε ο αντρας της τα επαιζε στα χαρτια, χρωστουσε παντου, και δεν ειχανε να παρουν γαλα στα μικρα ("δε μπορουσε να κανει υπομονη κι αυτη? και επρεπε να δουλευει περισσοτερο στο μαγαζι να ξεχρεωσουν, οχι να τον παρατησει? το αντρα πρεπει να τον υποστηριζεις οτι και να κανει!")

μολις τους απαντησα οτι κι εγω στη θεση τους το ιδιο θα εκανα, ξινισαν τα μουτρα τους!!!!!

1ον Για να φαει μια γυναικα σφαλιαρα κατι θα εκανε
Ομως οταν ο ξυλοδαρμος ειναι συχνος τοτε το διαζυγιο ειναι μονοδρομος

2ον Οταν η γυναικα για πολλους λογους δεν ευχαριστει το συζυγο συχνα η και το αντιστροφο
και εφοσον δεν υπαρχει καποιο οργανικο προβλημα μοιραια θα υπαρξει απιστια
(δεν ειναι απολυτο αυτο και εξαρταται απο τον χαρακτηρα του καθενος)
Εκει πιστευω σε μια συγχωρεση και μια δευτερη ευκαιρια υπο προυποθεσεις
ωστε να κρατηθει ο γαμος και απο τους δυο, ειδικα οταν υπαρχουν τεκνα στην μεση.
Σε διαφορετικη καταληξη κι εκει το διαζυγιο ειναι μονοδρομος !

3ον Στην περιπτωση πασης φυσεως παθους (ναρκωτικα - τζογγου - οινοποσιας - τεμπελιας)
Εκει θα πρεπει να συζητιεται με τους ιδιους απο κοινου ωστε να βρουν λυσεις παρουσια ειδικου
και αν δεν αποδωσουν οι οποιες λυσεις και συμφωνιες κι εκει το διαζυγιο ειναι μονοδρομος.
Το μεγαλο κακο ομως ειναι οτι πολλοι παιρνουν τον γαμο και την δημιουργια οικογενειας αψηφιστα χωρις να εχουν κατανοησει πληρως τις ευθυνες και τις υποχρεωσεις ακομη και τις βασεις που επισυρει αυτο και μοιραια φτανουν ευκολα στον χωρισμο στην πρωτη δυσκολια
Ισως γιατι φανταζονται αλλιως την συζηγικη ζωη και οταν δεν ικανοποιουνται ψαχνουν για ευκαιρια χωρισμου με το παραμικρο !
επομενος προορισμος ...
Άβαταρ μέλους
Fantomas

Δημοσίευσηαπό Astarte » Τετ Σεπ 08, 2010 4:42 pm

Νhrhida έγραψε:

(Και αμα συνεχισω θα αναγκαστω να μου δωσω μπουνια :? )

Δώστη στον αποπάνω ΤΩΡΑ!!!
Άβαταρ μέλους
Astarte

Δημοσίευσηαπό arsinoe » Τετ Σεπ 08, 2010 4:44 pm

το αποφάσισα θα μεταναστεύσω :cry:
I am an excitable person who only understands life lyrically, musically, in whom feelings are much stronger as reason. I am so thirsty for the marvelous that only the marvelous has power over me. Anything I can not transform into something marvelous, I let go. Reality doesn't impress me. I only believe in intoxication, in ecstasy, and when ordinary life shackles me, I escape, one way or another. No more walls.
Άβαταρ μέλους
arsinoe

Δημοσίευσηαπό Κο(ί)τα! » Τετ Σεπ 08, 2010 4:44 pm

Fantomas έγραψε:
wild_rose έγραψε:για πιο λογο θα παιρνατε (ή εχετε παρει) διαζυγιο?

1ον Για να φαει μια γυναικα σφαλιαρα κατι θα εκανεΟμως οταν ο ξυλοδαρμος ειναι συχνος τοτε το διαζυγιο ειναι μονοδρομος

2ον Οταν η γυναικα για πολλους λογους δεν ευχαριστει το συζυγο συχνα η και το αντιστροφο
και εφοσον δεν υπαρχει καποιο οργανικο προβλημα μοιραια θα υπαρξει απιστια
(δεν ειναι απολυτο αυτο και εξαρταται απο τον χαρακτηρα του καθενος)
Εκει πιστευω σε μια συγχωρεση και μια δευτερη ευκαιρια υπο προυποθεσεις
ωστε να κρατηθει ο γαμος και απο τους δυο, ειδικα οταν υπαρχουν τεκνα στην μεση.
Σε διαφορετικη καταληξη κι εκει το διαζυγιο ειναι μονοδρομος !

3ον Στην περιπτωση πασης φυσεως παθους (ναρκωτικα - τζογγου - οινοποσιας - τεμπελιας)
Εκει θα πρεπει να συζητιεται με τους ιδιους απο κοινου ωστε να βρουν λυσεις παρουσια ειδικου
και αν δεν αποδωσουν οι οποιες λυσεις και συμφωνιες κι εκει το διαζυγιο ειναι μονοδρομος.
Το μεγαλο κακο ομως ειναι οτι πολλοι παιρνουν τον γαμο και την δημιουργια οικογενειας αψηφιστα χωρις να εχουν κατανοησει πληρως τις ευθυνες και τις υποχρεωσεις ακομη και τις βασεις που επισυρει αυτο και μοιραια φτανουν ευκολα στον χωρισμο στην πρωτη δυσκολια
Ισως γιατι φανταζονται αλλιως την συζηγικη ζωη και οταν δεν ικανοποιουνται ψαχνουν για ευκαιρια χωρισμου με το παραμικρο !

ΜΑΛΑΚΙΕΣ.
Σφαλιάρα δε ρίχνεις σε ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.
Αν θέλεις να ονομάζεσαι ΑΝΤΡΑΣ, δεν υψώνεις το χέρι σου ο,τι και να σου έχει κάνει η γυναίκα.
carpe diem

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Κο(ί)τα!

Επόμενο

Επιστροφή στο Plus

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]