Τώρα είναι Τετ Οκτ 01, 2014 10:10 am

οι φωτογραφιες γιατι δε φευγουν;

οι φωτογραφιες γιατι δε φευγουν;

Δημοσίευσηαπό makes you suffocate » Τετ Σεπ 26, 2012 1:32 am

ακολουθει μικροπρεπες θεμα αλλα παρακαλω για την κατανοηση και τις απαντησεις σας.
κοριτσι γνωριζει αγορι, αγορι φλερταρει κοριτσι, εκεινη ανταποκρινεται, ωσπου γινονται φιλοι στο φβ. εκει το κοριτσι βλεπει οτι το αγορι εχει αρχικη φωτογραφια αγκαλια με αλλη κοπελα, την οποια αλλαζει με μια δικη του την επομενη μερα. πονηρευεται αλλα περιμενει να δει που θα το παει εκεινος ωσπου της ζητα να βγουνε. εκτοτε βγαινουν ραντεβου και καταληγουν να γινουν ζευγαρι, οχι στη φαντασια του κοριτσιου, αμοιβαια αποψη.
εκεινος δε δινει δικαιωματα για ζηλιες, δεν εχει αναφερει πρωην κλπ ουτε μιση φορα, φερεται καλα γενικοτερα, δειχνει να τη θελει και να περναει καλα, δε δειχνει να ναι αλλου.
οποτε ποιο το θεμα; οι φωτο στο φβ ειναι ακομα εκει. και ειναι φωτο που κανουν μπαμ οτι ειναι ζευγαρι οι ανθρωποι που απεικονιζονται. και το κοριτσι σπαζεται πλεον να τις βλεπει κ λιγο ανησυχει αλλα δε θελει να μιλησει γιατι α)βγαινουν μολις 2 μηνες κ ισως ειναι του σουν να αναφερθει το θεμα, β)φοβαται μην ακουσει κατι που θα τη στεναχωρησει, γ)θα χει μεγαλυτερη αξια αν τις βγαλει μονος του κ οχι κατα παραγγελια.
ερωτηματα: α)πιστευετε πρεπει να του θιξει το θεμα η οχι; β)πιστευετε το οτι κραταει τις φωτογραφιες μπορει να υποδηλωνει οτι πχ δεν εχει ξεπερασει την πρωην κλπ και αν δεν ισχυει αυτο τι λογοι υπαρχουν κατα τη γνωμη σας που δεν τις σβηνει;
σημειωση: η πρωην εχει σβησει τα παντα απο εκεινον.
σημειωση 2: μη με κραξετε, ζηλευω.
makes you suffocate

Re: οι φωτογραφιες γιατι δε φευγουν;

Δημοσίευσηαπό τανια » Τετ Σεπ 26, 2012 1:35 am

ειναι σιγουρα γκομενα;
Άβαταρ μέλους
τανια

Δημοσίευσηαπό makes you suffocate » Τετ Σεπ 26, 2012 1:40 am

m00-n4-ki έγραψε:ειναι σιγουρα γκομενα;

100% η μια φωτογραφια ειναι αγκαλια και εκεινη καπως τον φιλαει και σχολιαζει αυτος διπλα "καυλα;" κ τετοια. επισης κ εκεινη ειχε 2-3 δικες τους φωτο αναλογες, απλα τις εχει πλεον σβησει.
makes you suffocate

Δημοσίευσηαπό qwerty123 » Τετ Σεπ 26, 2012 1:42 am

m00-n4-ki έγραψε:ειναι σιγουρα γκομενα;

ου να μου χαθεις τσολι.κοπελα να μιλαει σαν εσενα δεν ειναι θηλυκο.σφαγη επιτοπου .pu
qwerty123

Δημοσίευσηαπό ο σαλαμούρης » Τετ Σεπ 26, 2012 1:42 am

Δεν σχηματιζω ποτε καλη αποψη για ατομα που βαζουν τους γκομενους-νες τους στο φβ.
Μου φαινεται καγκουρια, και ειδικα αν κανεις αλλη σχεση ειναι ηλιθιο να βαζεις τον αλλον σε θεση να τις βλεπει. Η μην τον κανεις φιλο στο φβ εξ αρχης η σβηστες.
Το χω παθει και γω, ειναι μαλακια. Αλλα νιωθω πως δεν εχω δικαιωμα να ζητησω να σβησει κατι, οποτε αυτο που εκανα εγω ηταν να τον ξεκανω φιλο απο το φβ.
Καντο και συ, οκ, στην τελικη δεν θα τους βλεπεις αγκαλιτσα ολη μερα. Αν σε ρωτησει, πες απλα δεν θελω να σας βλεπω, το τι θα κανει απο κει και περα δικο του θεμα
i'm happy because i'm stupid

http://www.youtube.com/watch?v=wZZ7oFKsKzY
είμαι γατούλα nyan
Άβαταρ μέλους
ο σαλαμούρης

Δημοσίευσηαπό tOUKTOUKTOUK » Τετ Σεπ 26, 2012 1:44 am

Το αγορι της κολλητης μου δεν εχει καν κλεισει το κοινο προφιλ που ειχαν με την πρωην του που ειναι γεματο με κοινες τους φωτογραφιες και ο τοιχος γεματος γλυκολογα.με την κολλητη μου εχουμε καταληξει οτι παιζει κατι απο τα εξης:
1.θελει να εχει καλες σχεσεις γενικα με την πρωην(χωρις να σημαινει κατι αυτο)και γι αυτο δεν κανει πραγματα που μπορει να την ενοχλησουν (πχ να σβησει φωτογραφιες σαν τον δικο σου).το παιζει υπερανω ξερω γω.
2.απλα δεν το σκεφτηκε οτι επειδη εχει καινουρια κοπελα πρεπει να "αποβαλλει"την πρωην απο το φβ του.
Εγω τεινω και σ αυτην την περιπτωση και στην δικη σου να υποστηιζω το 2.νομιζω οτι οι αντρες δεν σκεφτονται σαν εμας,δλδ μην τον πειραξει τον αλλον που εχω ακομα φωτο με πρωην.απλως δεν εχει σκεφτει ακομα οτι πρεπει να τις σβησει.δεν θα σε συμβουλευα να κανεις τετοια κουβεντα αλλα αν δεις οτι σε ενοχλει πολυ ρωτα τον πως και τις εχει κρατησει ακομα τισ φωτογραφιες.
Σε καταλαβαινω οτι ζηλευεις και οτι σου γεννιουνται τρελες ανασφαλειες αλλα δεν νομιζω οτι παιζει κατι.ακομα και αν παιζει ομως δεν μπορεις να κανεις τιποτα γι αυτο και με την γκρινια τα κανουμε παντα ολα χειροτερα.Με τον καιρο ισως γινεις πιο σιγουρη για τα συναισθηματα του και αποκτησεις περισσοτερη αυτοπεποιθηση σχετικα με την σχεση σας.
Υπομονη ,fl
tOUKTOUKTOUK

Δημοσίευσηαπό makes you suffocate » Τετ Σεπ 26, 2012 1:48 am

ο σαλαμούρης έγραψε:Δεν σχηματιζω ποτε καλη αποψη για ατομα που βαζουν τους γκομενους-νες τους στο φβ.
Μου φαινεται καγκουρια, και ειδικα αν κανεις αλλη σχεση ειναι ηλιθιο να βαζεις τον αλλον σε θεση να τις βλεπει. Η μην τον κανεις φιλο στο φβ εξ αρχης η σβηστες.
Το χω παθει και γω, ειναι μαλακια. Αλλα νιωθω πως δεν εχω δικαιωμα να ζητησω να σβησει κατι, οποτε αυτο που εκανα εγω ηταν να τον ξεκανω φιλο απο το φβ.
Καντο και συ, οκ, στην τελικη δεν θα τους βλεπεις αγκαλιτσα ολη μερα. Αν σε ρωτησει, πες απλα δεν θελω να σας βλεπω, το τι θα κανει απο κει και περα δικο του θεμα

αυτο δεν το χα σκεφτει. αλλα δεν ειναι λιγο καπως απο κει που δεν εχει θιγει ΠΟΤΕ το θεμα, ξαφνικα να δει οτι τον εχω διαγραψει; επισης σ λεει γιατι μας βλεπεις αγκαλια ολη μερα, μπαινεις καθε μερα στο προφιλ μου και κοιτας τις φωτο; (ναι)

σημειωση που ξεχασα, οτι εδω και κανα μηνα δεν εχει υπολογιστη και μπαινει περιστασιακα αν βρει απο σπιτι φιλου η πουθενα αλλου. ΑΝ θεωρειται ελαφρυντικο, με την εννοια οτι μπαινει για λιγο, δεν εχει 1η εννοια να κανει αυτο κλπ κλπ.

επισης ενταξει αρχικα δε με πολυενοιαζε, λεω στην τελικη δεν εχουμε και κατι, βγαινουμε κλαιν. αλλα εφοσον πλεον υποτιθεται ειμαστε ζευγαρι, ε ρε φιλε βγαλτες.
makes you suffocate

Δημοσίευσηαπό Mila_ » Τετ Σεπ 26, 2012 1:50 am

ο σαλαμούρης έγραψε:Δεν σχηματιζω ποτε καλη αποψη για ατομα που βαζουν τους γκομενους-νες τους στο φβ.

/l ναι να τον αφησει να αλωνιζει?? και να ανεβαζει κι αλλες φωτογραφιες με την πρωην?
Η δύναμη της σκέψης
Άβαταρ μέλους
Mila_

Δημοσίευσηαπό makes you suffocate » Τετ Σεπ 26, 2012 1:52 am

tOUKTOUKTOUK έγραψε:Το αγορι της κολλητης μου δεν εχει καν κλεισει το κοινο προφιλ που ειχαν με την πρωην του που ειναι γεματο με κοινες τους φωτογραφιες και ο τοιχος γεματος γλυκολογα.με την κολλητη μου εχουμε καταληξει οτι παιζει κατι απο τα εξης:
1.θελει να εχει καλες σχεσεις γενικα με την πρωην(χωρις να σημαινει κατι αυτο)και γι αυτο δεν κανει πραγματα που μπορει να την ενοχλησουν (πχ να σβησει φωτογραφιες σαν τον δικο σου).το παιζει υπερανω ξερω γω.
2.απλα δεν το σκεφτηκε οτι επειδη εχει καινουρια κοπελα πρεπει να "αποβαλλει"την πρωην απο το φβ του.
Εγω τεινω και σ αυτην την περιπτωση και στην δικη σου να υποστηιζω το 2.νομιζω οτι οι αντρες δεν σκεφτονται σαν εμας,δλδ μην τον πειραξει τον αλλον που εχω ακομα φωτο με πρωην.απλως δεν εχει σκεφτει ακομα οτι πρεπει να τις σβησει.δεν θα σε συμβουλευα να κανεις τετοια κουβεντα αλλα αν δεις οτι σε ενοχλει πολυ ρωτα τον πως και τις εχει κρατησει ακομα τισ φωτογραφιες.
Σε καταλαβαινω οτι ζηλευεις και οτι σου γεννιουνται τρελες ανασφαλειες αλλα δεν νομιζω οτι παιζει κατι.ακομα και αν παιζει ομως δεν μπορεις να κανεις τιποτα γι αυτο και με την γκρινια τα κανουμε παντα ολα χειροτερα.Με τον καιρο ισως γινεις πιο σιγουρη για τα συναισθηματα του και αποκτησεις περισσοτερη αυτοπεποιθηση σχετικα με την σχεση σας.
Υπομονη ,fl

τα χω σκεφτει και τα δυο, ειδικα το δευτερο. αλλα αναρωτιεμαι, εκεινου θα του αρεσε κατι αναλογο; δε νομιζω, καθως σε φυσιολογικα πλαισια βεβαια δειχνει να ζηλευει γενικα.
κ πραγματικα δε μ αρεσει να μιρλιαζω κ δε θελω να μαι πιεστικη γι αυτο κρατιεμαι. αλλα δεν ξερω πως να το αντιμετωπισω το οτι μ ενοχλει. κ αν πω κατι, δεν ξερω πως να το φερω για να μη γινει θεμα. σ ευχαριστω ,fl
makes you suffocate

Δημοσίευσηαπό tOUKTOUKTOUK » Τετ Σεπ 26, 2012 1:58 am

makes you suffocate έγραψε:
tOUKTOUKTOUK έγραψε:Το αγορι της κολλητης μου δεν εχει καν κλεισει το κοινο προφιλ που ειχαν με την πρωην του που ειναι γεματο με κοινες τους φωτογραφιες και ο τοιχος γεματος γλυκολογα.με την κολλητη μου εχουμε καταληξει οτι παιζει κατι απο τα εξης:
Υπομονη ,fl

τα χω σκεφτει και τα δυο, ειδικα το δευτερο. αλλα αναρωτιεμαι, εκεινου θα του αρεσε κατι αναλογο; δε νομιζω, καθως σε φυσιολογικα πλαισια βεβαια δειχνει να ζηλευει γενικα.
κ πραγματικα δε μ αρεσει να μιρλιαζω κ δε θελω να μαι πιεστικη γι αυτο κρατιεμαι. αλλα δεν ξερω πως να το αντιμετωπισω το οτι μ ενοχλει. κ αν πω κατι, δεν ξερω πως να το φερω για να μη γινει θεμα. σ ευχαριστω ,fl

Αν βρεις ευκαιρια και δεις οτι δεν κρατιεσαι αλλο μπορεις καθως θα εχετε μπει και θα χαζευετε στο φβ να πεις ναζιαρικα "βλεπω σ αρεσει πολυ αυτη η φωτ και την εχεις κρατησει ε?"και καλα παιχνιδιαρικα οτι τον πειραζεις ενω εσυ εισαι κουλ και ανετη με το θεμα.μονο ετσι θεωρω οτι ισως να μην δημιουργηθει θεμα...
tOUKTOUKTOUK

Επόμενο

Επιστροφή στο Love Stories

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]