Τώρα είναι Πέμ Οκτ 30, 2014 4:24 pm

Ηλεκτρονικο φαρμακειο

Ηλεκτρονικο φαρμακειο

Δημοσίευσηαπό polkadot » Κυρ Δεκ 05, 2010 8:00 am

Λοιπον, εχω βρει 3-4 site με ηλεκτρονικα φαρμακεια, οπου οι τιμες των καλλυντικων ειναι πολυ πιο φτηνες και λεω να παρω κατι κρεμες κλπ που θελω. Ξερετε ποιο ειναι το καλυτερο? Χρησιμοποιείτε κανενα για τις αγορες σας? Για προτεινετε παρακαλω ;)
polkadot

Re: Ηλεκτρονικο φαρμακειο

Δημοσίευσηαπό Rum_Diary » Κυρ Δεκ 05, 2010 3:53 pm

βαλε τα σιτε να τα δουμε αν θες.. .no
... they say that the world was built for two,
only worth living if somebody is loving you...
Άβαταρ μέλους
Rum_Diary

Δημοσίευσηαπό pink_margarita » Κυρ Δεκ 05, 2010 6:55 pm

εγω εχω παρει απο το pharmacy4u κ ήταν όλα μια χαρά.
pink_margarita

Δημοσίευσηαπό evelin® » Κυρ Δεκ 05, 2010 7:34 pm

pink_margarita έγραψε:εγω εχω παρει απο το pharmacy4u κ ήταν όλα μια χαρά.

.tu .tu .tu
Nemo dat quod non habet

Sometimes when I'm alone, I wonder
Is there a spell that I am under
Keeping me from seeing the real thing?

http://www.youtube.com/watch?v=O4OAormvM8c
Άβαταρ μέλους
evelin®

Δημοσίευσηαπό secretly » Δευτ Δεκ 06, 2010 9:13 pm

ebelin® έγραψε:

.tu .tu .tu

.tu και απο εμενα. παραγγελνω πολυ συχνα απο εκει
Άβαταρ μέλους
secretly

Δημοσίευσηαπό patatoula » Τρί Δεκ 07, 2010 12:05 am

secretly έγραψε:
ebelin® έγραψε:

.tu .tu .tu

.tu και απο εμενα. παραγγελνω πολυ συχνα απο εκει

Και εγω.Μου τα φερνουν ακριβως την επομενη μερα της παραγγελιας στη πορτα μου
και επειδη πληρωνω με προπληρωμενη δε πληρωνω κουριερ.
Ασε που το εχω τσεκαρει και εχει τις καλυτερες τιμες που κυκλοφορουν .tu
Σ'αυτή τη χώρα που όλοι ξέρουνε τα πάντα
Κι είναι μαζί φασισταριό και Ιντιφάντα
Σε αυτή τη χώρα που όλοι έχουν τζάμπα γνώμη
Κανένας πούστης δεν αξίζει τη συγνώμη
Και ποιος πληρώνει τη βρομιά που έχει γίνει
Γιάννης κερνά το δηλητήριο και τα πίνει"
Άβαταρ μέλους
patatoula

Δημοσίευσηαπό blos-som » Σάβ Φεβ 19, 2011 10:44 am

εμενα παλι εδω και 2 βδομαδες μ'εχει ταλαιπωρησει αφανταστα.Παρηγγειλα πριν απο 2βδομ.και κατι,κτ κρεμες κ επειδη θα πληρωνα με αντικαταβολη πηρα πραγματα αξιας μεγαλυτερης απο 49 ευρω ωστε να μην πληρωσω μεταφορικα.Τα προιοντα μου ηρθαν 1 βδομαδα μετα και αντι για τις 2 κρεμες ηρθε μονο η μια χωρις να μ'ενημερωσουν για την ελλειψη.Συννεννοηθηκα τηλεφωνικα ωστε να μου τη στειλουν οταν την εχουν αυτη που δε μου φεραν αλλα χωρις μεταφορικα δεδομενου οτι η αρχικη μου παραγγελια ειχε συμπληρωσει το απαιτουμενο ποσο ωστε να μην πληρωσω μεταφορικα και δε φταιω εγω που μου τις φερνουν σε <δοσεις>.Επιπλεον παρηγγειλα αλλες 2 κ ζητησα να ρθουν ολες μαζι(να μη μου τις φερουν μια μια),οποτε ετσι κ αλλιως δεν επρεπε να πληρωσω μεταφορικα γιατι το νεο συνολο ηταν μεγαλυτερο απο 49 ευρω.
Μια βδομ.μετα απο την ολη συννεννοηση μου ηρθε μονο η μια κρεμα απτις 3(αυτη που δε μου φεραν την 1η φορα) και μαλιστα με χρεωσαν μεταφορικα.Εγω δεν την πηρα κ ετσι η ταχυμεταφορικη την πηρε πισω.Συννεννοηθηκα με την εταιρια και μου παν οτι θα μου να ερθει την επομενη μερα χωρις μεταφορικα.Τους ζητησα να ακυρωσουν τελειως τις αλλες 2 που δε μου φεραν(ε δε θα μου τις φερνουν μια μια να πληρωνα καθε φορα 3 ευρω για μεταφορικα) και ειπαν οκ.Και τλκ αντι να μου ρθΕι αυτη η μια κρεμα αυτοι προφανως την ακυρωσαν κ εμαθα σημερα απτην ταχυμεταφορικη που πηρα οτι την κρεμα την εστειλαν πισω στην Πατρα στην εταιρια.Ειλικρινα εχω εκνευριστει παρα πολυ.2 βδομαδες ιστορια και τλκ δεν την πηρα και την κρεμα. ,ho
Παραμυθακι μου σκληρό, όπου και αν είσαι και αν γυρνάς..
για μένα εκεί να μη ρωτάς..
εγώ σ'αγάπησα εδώ
Άβαταρ μέλους
blos-som

Δημοσίευσηαπό pure evil » Σάβ Φεβ 19, 2011 12:23 pm

Χωρις να θελω να σε αγχωσω κοπελια,αλλα εδω ο κοσμος καιγεται και το μουνι χτενιζεται...
Δεν ξερω αν ζουσες Ελλαδα τις τελευταιες εβδομαδες αλλα γινοταν της πουτανας! Ειχαν απεργια ΟΛΑ τα φαρμακεια ΠΑΝΤΟΥ και εσυ τσαντιστηκες για την κρεμουλα σου?
Την ωρα που τοσοι ανθρωποι στηνονταν στην ουρα για να παρουν τα φαρμακα τους και αλλοι τοσοι υπεφεραν με προβληματα υγειας?
Το πιθανοτερο ειναι να ηταν κλειστο και το εν λογω φαρμακειο και μολις θα ανοιξε θα ειχε απειρες παραγγελιες.
Συμφωνω οτι εγινε μπερδεμα με τις κρεμες σου αλλα δεδομενου της καταστασης εε δεν εγινε και τιποτα τραγικο..
.e .c ,bo :shock: =k
Άβαταρ μέλους
pure evil

Δημοσίευσηαπό blos-som » Σάβ Φεβ 19, 2011 1:08 pm

pure evil έγραψε:Χωρις να θελω να σε αγχωσω κοπελια,αλλα εδω ο κοσμος καιγεται και το μουνι χτενιζεται... Δεν ξερω αν ζουσες Ελλαδα τις τελευταιες εβδομαδες αλλα γινοταν της πουτανας! Ειχαν απεργια ΟΛΑ τα φαρμακεια ΠΑΝΤΟΥ και εσυ τσαντιστηκες για την κρεμουλα σου?
Την ωρα που τοσοι ανθρωποι στηνονταν στην ουρα για να παρουν τα φαρμακα τους και αλλοι τοσοι υπεφεραν με προβληματα υγειας?
Το πιθανοτερο ειναι να ηταν κλειστο και το εν λογω φαρμακειο και μολις θα ανοιξε θα ειχε απειρες παραγγελιες.
Συμφωνω οτι εγινε μπερδεμα με τις κρεμες σου αλλα δεδομενου της καταστασης εε δεν εγινε και τιποτα τραγικο..
.e .c ,bo :shock: =k

Να μιλας καλυτερα.Ξερω πολυ καλα τι γινοταν τις τελευταιες μερες αλλα αυτο δεν αναιρει το γεγονος οτι με ταλαιπωρησαν και τλκ ακρη δεν εβγαλα.
Εγω θετω το θεμα της ασυννεννοησιας και οχι οτι υπηρξαν απεργιες.Δε μιλησα για τις ελλειψεις προιοντων -πιθανο αποτελεσμα των απεργιων αλλα το οτι αλλα συννεννοουμασταν και άλλα κανανε,και τλκ μου παν οτι θα μου τη στειλουν κ την πηραν πισω.Και ναι στην Ελλαδα ζω και ξερω πολυ καλα τι γινοταν.Εσυ δεν καταλαβα γτ θιχτηκες?Και στο κατω κατω το θεμα μιλαει για την εξυπηρετηση του εν λογω ηλεκτρονικου φαρμακειου και ειπα απλα την εμπειρια μου.Δεν καταλαβαινω ποιο το προβλημα σου.Και στο κατω κατω εγω ειμαι σε θεση να ξερω καλυτερα απο σενα το αν ειχε απεργιες εκεινες τις μερες που παρηγγειλα απ ο,τι εσυ.Δεν εθιξε κανεις το θεμα των απεργιων.Το θεμα μου ηταν οτι μετα απο ολη την ταλαιπωρια με ειδοποιησαν να περιμενω να μου τη φερουν κ περιμενα ολη τη μερα και τλκ την επομενη μερα εμαθα απτην ταχυμεταφορικη οτι τζαμπα περιμενα κ οτι την εστειλαν πισω.
Παραμυθακι μου σκληρό, όπου και αν είσαι και αν γυρνάς..
για μένα εκεί να μη ρωτάς..
εγώ σ'αγάπησα εδώ
Άβαταρ μέλους
blos-som

Επόμενο

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], lavender