Τώρα είναι Τετ Οκτ 01, 2014 10:10 am

Ανοιξιάτικα παπούτσια.

Ανοιξιάτικα παπούτσια.

Δημοσίευσηαπό xrizOOlini » Τρί Μαρ 22, 2011 4:49 pm

μιας και αυριο θα παω να παρω γοβες..σας εχω ερωτηση...τι σχεδιο να προτιμησω εν οψεθ ανοιξης/καλοκαιριου =t ?να παρω κατι σε πεδιλο η πλατφορμα η κλασσικη η peep toes?ποιο κοψιμο θεωρειτε πιο κολακευτικο για το ποδι?
Άβαταρ μέλους
xrizOOlini

Re: παππουτσια..

Δημοσίευσηαπό Rum_Diary » Τρί Μαρ 22, 2011 4:54 pm

λατρευω οοοολα τα παπουτσια...ωστοσο για καλοκαιρι δεν θα μπορουσα να φοραω γοβες εστω και Peep toe.προτιμω πεδιλα και πλατφορμες...ΑΑΑΧΧΧΧ ,sop αλλα για τωρα τωρα,περιοδο μεχρι τελη μαη θα προτιμουσα καποια γοβα με εντοχο χρωμα..
... they say that the world was built for two,
only worth living if somebody is loving you...
Άβαταρ μέλους
Rum_Diary

Δημοσίευσηαπό mad_cat » Τρί Μαρ 22, 2011 4:57 pm

Εξαρταται απο το στυλ του ντυσιματος σου. Αν ντυνεσαι πιο κυριλε, παρε κατι σε γοβα peep toe, μου αρεσουν οι nude, αν και δεν φοραω γοβες. Αν εισαι πιο χυμα στο ντυσιμο, παρε μια πλατφορμα που ειναι και ανετη. Και στις δυο περιπτωσεις υπαρχουν παπουτσια που κολακευουν το ποδι πιστευω.
Άβαταρ μέλους
mad_cat

Δημοσίευσηαπό loukoumi » Τρί Μαρ 22, 2011 5:02 pm

Συμφωνώ με pantalon_. Για καλοκαίρι προτιμώ πέδιλα... Για τώρα μια γόβα είτε κλειστή είτε peep-toe είτε με ανοιχτό πίσω σε έντονο χρώμα και σίγουρα όχι χειμωνιάτικο ύφασμα όπως το καστόρι. Οι πλατφόρμες μ' αρέσουν μόνο σε πέδιλο, αρα θα τις φορούσα αργότερα.
Άβαταρ μέλους
loukoumi

Δημοσίευσηαπό Rum_Diary » Τρί Μαρ 22, 2011 5:14 pm

παντως αν θες να παρεις κατι αρκετα καλοκαιρινο μην βιαστεις...εχουν κ αλλα σχεδια να βγουν ακομη..!
... they say that the world was built for two,
only worth living if somebody is loving you...
Άβαταρ μέλους
Rum_Diary

Δημοσίευσηαπό loukoumi » Τρί Μαρ 22, 2011 5:17 pm

Μ αρέσουν πολύ αυτά!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
loukoumi

Δημοσίευσηαπό kastano » Τρί Μαρ 22, 2011 5:19 pm

η μάρκα που έβαλα στο άλλο τόπικ λέγεται gianmarco lorenzi... τσεκάρετε φωτο στο google..

=l =l =l =l =l =l =l
A friend is someone who knows the song in your heart, and can sing it back to you when you have forgotten the lyrics...
Άβαταρ μέλους
kastano

Δημοσίευσηαπό loukoumi » Τρί Μαρ 22, 2011 5:21 pm

kastano is ☘ έγραψε:η μάρκα που έβαλα στο άλλο τόπικ λέγεται gianmarco lorenzi... τσεκάρετε φωτο στο google..

=l =l =l =l =l =l =l

αυτή με τα 1500 $??? να μου λείπει, θα βάλω τα κλαμματα... .cr .cr .cr .cr .cr
Άβαταρ μέλους
loukoumi

Δημοσίευσηαπό kastano » Τρί Μαρ 22, 2011 5:23 pm

* Λουκουμάκι * έγραψε:αυτή με τα 1500 $??? να μου λείπει, θα βάλω τα κλαμματα... .cr .cr .cr .cr .cr

πού να ήσουν κ στο μαγαζί που τα πουλάνε να τα αγγίζεις, να τα χαϊδεύεις, να τα φοράς... .cr .cr .cr .cr .cr .cr .cr .cr δεν ήθελα να τα βγάλω απο πάνω μου.. με το ζόρι μου τα τράβηξαν.. /wh /wh /wh /wh
A friend is someone who knows the song in your heart, and can sing it back to you when you have forgotten the lyrics...
Άβαταρ μέλους
kastano

Δημοσίευσηαπό loukoumi » Τρί Μαρ 22, 2011 5:27 pm

kastano is ☘ έγραψε:πού να ήσουν κ στο μαγαζί που τα πουλάνε να τα αγγίζεις, να τα χαϊδεύεις, να τα φοράς... .cr .cr .cr .cr .cr .cr .cr .cr δεν ήθελα να τα βγάλω απο πάνω μου.. με το ζόρι μου τα τράβηξαν.. /wh /wh /wh /wh

=lo =lo =lo σε καταλαβαίνω... λογικά πολλές θα είναι αυτές που τους τα τραβάνε με το ζόρι..! Πες μου ότι είχε και τέτοια..
Εικόνα
Εικόνα
ώρες ώρες οι σχεδιαστές τρελαίνονται.. :?
Άβαταρ μέλους
loukoumi

Επόμενο

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]