Τώρα είναι Κυρ Οκτ 26, 2014 5:37 am

αγορά στρώματος ΝΕΟSET / Media Strom

αγορά στρώματος ΝΕΟSET / Media Strom

Δημοσίευσηαπό secretly » Σάβ Αύγ 27, 2011 5:03 pm

Θέλω να αγοράσω στρώμα για το κρεβάτι μου κ δεν βγαζω άκρη. Με είχε βολέψει αρκετά το στρώμα Galaxy της neoset αλλά καηκε από βραχυκύκλωμα κ τωρα πήρε φωτιά και ο κώλος μου! Πηγα στην νεοσετ κ δεν υπάρχει πια το στρωμα που ειχα αλλα το εχουν λεει αντικαταστήσει με το solid. Χαμηλής κατηγοριας και το galaxy και το solid οπου στοιχιζει 235 ευρω. Ειπαμε οκ κλεισαμε με αυτο αλλα μας λεει οτι έχει παράδοση σε ενα μηνα! εγω τωρα κοιμαμαι στο παλιο μου στρωμα οπου δεν με βολευει καθολου γιατι είναι σκληρο κ με ποναει συνεχως ο κορμος μου, οπότε δεν μπορω να περιμένω ενα μηνα. Παω media strom λοιπον κ με καταβόλεψε το glory plus της μεσαίας κατηγορίας, δεν κοίταξα πιο χαμηλής από βλακεία. Παραλαβή σε μία βδομαδα (μια χαρα..) και τιμή 470 ευρω (!!!!). Λέω οκ θα το σκεφτώ..

Κοιτάω τωρα στο ιντερνετ μηπως βγάλω ακρη αν αυτο απτο νεοσετ υπαρχει αντιστοιχο κ μεντια στρομ αλλα μπερδευτηκα. βλεπω χαρακτηριστικα του σολιντ κ λεεί οτι ειναι σκληρο στρωμα (αφου εγώ το διαλεξα επιτηδες επειδη ηταν μαλακο!). Διαβάζω κ στο ιντερνετ για μεντια στρομ κ λενε οτι ειναι πεταμενα λεφτα.. Σιγουρα από εκεί θα πάρω γιατι δε γινεται να περιμενω ενα μηνα αλλά το θέμα είναι αξίζει τα 470ε ή είναι όντως πεταμένα λεφτά? να ξαναπάω για να δω χαμηλής κατηγορίας κ να καταληξω εκεί? γνωρίζει κανείς από μεντια ποιά είναι τα μαλακά στην βασική κατηγορία?
Άβαταρ μέλους
secretly

Re: αγορά στρώματος ΝΕΟSET / Media Strom

Δημοσίευσηαπό Hobbit » Σάβ Αύγ 27, 2011 5:14 pm

Από τη μέντια πήρα το στρώμα μου, το έχω 3 χρόνια και δεν τα θεωρώ πεταμένα λεφτά. Αφού σε καταβόλεψε κάποιο, έχει σημασία αν είναι μαλακό ή σκληρό?
Αν αγάπησες και πόνεσες, αγάπα περισσότερο
Αν αγάπησες περισσότερο και πόνεσες περισσότερο, αγάπα ακόμα περισσότερο
Αν αγάπησες ακόμα περισσότερο και πόνεσες ακόμα περισσότερο, αγάπα περισσότερο ώσπου να μην πονάει άλλο.
Άβαταρ μέλους
Hobbit

Δημοσίευσηαπό Hobbit » Σάβ Αύγ 27, 2011 5:15 pm

Εξάλλου αυτά έχουν εγγύηση.
Αν αγάπησες ακόμα περισσότερο και πόνεσες ακόμα περισσότερο, αγάπα περισσότερο ώσπου να μην πονάει άλλο.
Άβαταρ μέλους
Hobbit

Δημοσίευσηαπό *kitty* » Σάβ Αύγ 27, 2011 5:17 pm

Να ρωτήσω κάτι άσχετο? Πώς γίνεται να κάηκε από βραχυκύκλωμα το στρώμα? ,o
Δεν υπάρχει ρομάντζο ή τρόμος
δεν μας έμεινε άλλο σινεμά
Μόνο αυτός ο φιδίσιος δρόμος λέει
"δεν αρχίζω δεν τελειώνω πουθενά"
Άβαταρ μέλους
*kitty*

Δημοσίευσηαπό secretly » Σάβ Αύγ 27, 2011 5:20 pm

Bobbitt έγραψε:Από τη μέντια πήρα το στρώμα μου, το έχω 3 χρόνια και δεν τα θεωρώ πεταμένα λεφτά. Αφού σε καταβόλεψε κάποιο, έχει σημασία αν είναι μαλακό ή σκληρό?

απο μεντια αυτό που με βολεψε θεωρείται μαλακό, της νεοσετ το χαρακτηριζουν στο σιτε τους ως σκληρο..
ποιο πηρε εσυ απο μεντια? θυμασαι?
Άβαταρ μέλους
secretly

Δημοσίευσηαπό secretly » Σάβ Αύγ 27, 2011 5:21 pm

*kitty* έγραψε:Να ρωτήσω κάτι άσχετο? Πώς γίνεται να κάηκε από βραχυκύκλωμα το στρώμα? ,o

το καλωδιο του υπολογιστη ελιωσε κ πηρε φωτια, το είχα πάνω στο κρεβάτι, οπότε καταλαβαινεις
Άβαταρ μέλους
secretly

Δημοσίευσηαπό Hobbit » Σάβ Αύγ 27, 2011 5:22 pm

secretly έγραψε:ποιο πηρε εσυ απο μεντια? θυμασαι?
Δε θυμάμαι ρε αγάπη, είχα πάει εκεί και δοκίμασα όλα τα στρώματα πολλές φορές μέχρι να βρω ποιο θα με ανακουφίζει.
Άβαταρ μέλους
Hobbit

Δημοσίευσηαπό *kitty* » Σάβ Αύγ 27, 2011 5:23 pm

secretly έγραψε:
*kitty* έγραψε:Να ρωτήσω κάτι άσχετο? Πώς γίνεται να κάηκε από βραχυκύκλωμα το στρώμα? ,o

το καλωδιο του υπολογιστη ελιωσε κ πηρε φωτια, το είχα πάνω στο κρεβάτι, οπότε καταλαβαινεις

Πω ρε συ... Κατάλαβα... :/ :/ ,p
Δεν υπάρχει ρομάντζο ή τρόμος
δεν μας έμεινε άλλο σινεμά
Μόνο αυτός ο φιδίσιος δρόμος λέει
"δεν αρχίζω δεν τελειώνω πουθενά"
Άβαταρ μέλους
*kitty*

Δημοσίευσηαπό secretly » Σάβ Αύγ 27, 2011 5:27 pm

Bobbitt έγραψε:
secretly έγραψε:ποιο πηρε εσυ απο μεντια? θυμασαι?
Δε θυμάμαι ρε αγάπη, είχα πάει εκεί και δοκίμασα όλα τα στρώματα πολλές φορές μέχρι να βρω ποιο θα με ανακουφίζει.

εστω τιμή θυμάσαι? και μέγεθος κρεβατιού, μονό, ημίδιπλο, διπλό για να υπολογισω περιπου την κατηγορια. άμα έχεις παρει από την απλή κατηγορία ναι ισως αξίζει τα λεφτά του. εγω σκεφτομαι για την υψηλες κατηγορίες οτι πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες κ ειτε παρεις αυτες ειτε την basic κατηγορια ειναι το ιδιο.
Άβαταρ μέλους
secretly

Δημοσίευσηαπό Hobbit » Σάβ Αύγ 27, 2011 5:29 pm

Μονό, γύρω στα 400 και κάτι.
Άβαταρ μέλους
Hobbit

Επόμενο

Επιστροφή στο Health Raiser

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Κρυμμένος θησαυρός