Τώρα είναι Πέμ Οκτ 30, 2014 2:57 pm

χρώμα μαλλιών...

χρώμα μαλλιών...

Δημοσίευσηαπό lavender » Δευτ Νοέμ 01, 2010 2:10 pm

θέλω να βάψω τα μαλλιά μου σαν το κόκκινο το φυσικό που έχουν οι αγγλίδες στα μαλλιά τους. ξέρετε πώς λέγεται αυτό το χρώμα? τώρα το χρώμα μου είναι ξανθό σκούρο-χάλκινο.
Άβαταρ μέλους
lavender

Re: χρώμα μαλλιών...

Δημοσίευσηαπό maintanos » Δευτ Νοέμ 01, 2010 2:39 pm

lavender έγραψε:θέλω να βάψω τα μαλλιά μου σαν το κόκκινο το φυσικό που έχουν οι αγγλίδες στα μαλλιά τους. ξέρετε πώς λέγεται αυτό το χρώμα? τώρα το χρώμα μου είναι ξανθό σκούρο-χάλκινο.

Αγελάδες διάβαζα τόση ώρα και προσπαθούσα να καταλάβω κιόλας ποιό είναι το κόκκινο που έχουν οι αγελάδες στα μαλλιά τους! .re ,bo /w
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
maintanos

Δημοσίευσηαπό Caramel. » Δευτ Νοέμ 01, 2010 3:50 pm

=loo =loo
και εγω
Make me your dying god!..
Άβαταρ μέλους
Caramel.

Δημοσίευσηαπό lavender » Δευτ Νοέμ 01, 2010 10:27 pm

Ζητησε το ακριβως οπως το εγραψες εδω,θα το καταλαβει ο κομμωτης σου.Η βρες καποια φωτογραφια και πηγαινε του την[/qu

το χρώμα της φωτογραφίας θέλω αλλά τα βάφω μόνη μου και οι κοπέλες στ hondos δεν βοηθάνε και πολύ...
Άβαταρ μέλους
lavender

Δημοσίευσηαπό ο σαλαμούρης » Δευτ Νοέμ 01, 2010 10:57 pm

εμενα μου βγηκαν ετσι εντελως καταλαθος με το 7.07 της λορβεν.ειχα καστανα ανοιχτα μαλλια κ πηγα να τα ξανοιξω προς το ξανθο.με το χρωμα που μου βγηκε αν ειχα και φακιδες ανετα συστηνομουν αιλα η κατι τετοιο ιρλανδεζικο ,i ,i ,i αργκ ,i
i'm happy because i'm stupid

http://www.youtube.com/watch?v=wZZ7oFKsKzY
είμαι γατούλα nyan
Άβαταρ μέλους
ο σαλαμούρης

Δημοσίευσηαπό wild_rose » Τρί Νοέμ 02, 2010 3:35 pm

lavender έγραψε:Ζητησε το ακριβως οπως το εγραψες εδω,θα το καταλαβει ο κομμωτης σου.Η βρες καποια φωτογραφια και πηγαινε του την[/qu

το χρώμα της φωτογραφίας θέλω αλλά τα βάφω μόνη μου και οι κοπέλες στ hondos δεν βοηθάνε και πολύ...

ζητα τα χρωματολογια, κατω απο καθε τουφα γραφει το νουμερο της βαφης. (το θεμα ειναι αν θα βγει και στο δικο σου μαλλι ετσι)
πριν δειξεις καποιον με το δαχτυλο, σιγουρεψου οτι τα χερια σου ειναι καθαρα......
Άβαταρ μέλους
wild_rose

Δημοσίευσηαπό natasa4dv » Τρί Νοέμ 02, 2010 9:53 pm

ακριβως δεν μπορουμε να ξερουμε..σορυ!
8α στο βρει ο κομμωτης σου:)
Elegance is not about being noticed, but about being remembered.....
Άβαταρ μέλους
natasa4dv

Δημοσίευσηαπό babyseal* » Τετ Νοέμ 03, 2010 4:16 pm

lavender έγραψε:Ζητησε το ακριβως οπως το εγραψες εδω,θα το καταλαβει ο κομμωτης σου.Η βρες καποια φωτογραφια και πηγαινε του την[/qu

οχι μονο δε βοηθανε και πολυ αλλα δεν ξερουν καν τις περισσοτερες φορες! πηγαινε σε καποιο κομμωτηριο καλυτερα ,που ειναι ειδικοι οι ανθρωποι για να εισαι σιγουρη για το αποτελεσμα!
Άβαταρ μέλους
babyseal*

Επόμενο

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]