Τώρα είναι Παρ Οκτ 31, 2014 3:21 pm

φλερτ και χωρος εργασιας

φλερτ και χωρος εργασιας

Δημοσίευσηαπό Rum_Diary » Τρί Μάιος 24, 2011 5:03 pm

πόσο ευκολα φλερταρετε και δειχνετε το ενδιαφερον σας για καποια/ον που βρησκεται στον ιδιο χωρο εργασιας ,η αυτη/ος βρησκεται εν ωρα εργασιας? σας επιρεαζει το γεγονος και περιοριζεστε ή συμπεριφερεστε οπως νιωθετε ?θα φλερταρατε?θα σας αρεσε ή θα σας ενοχλουσε να σας προσεγγισουν σε μια τετοια περιπτωση?
... they say that the world was built for two,
only worth living if somebody is loving you...
Άβαταρ μέλους
Rum_Diary

Re: φλερτ και χωρος εργασιας

Δημοσίευσηαπό Rum_Diary » Τρί Μάιος 24, 2011 7:24 pm

ακρα του ταφου σιωπη???
να το ειδικευσω λιγο το θεμα..ενας φιλος μου ενδιαφερεται για τη γυμναστρια στο γυμναστηριο που παμε ,αλλα κολλαει να την πλησιασει να κανει κατι γιατι λεει δεν θελει επειδη ειναι στο χωρο εργασιας της και ντρεπεται κλπ...και οτι θα της την εχουν πεσει αλλοι κ αλλοι και με αυτο τον τροπο η απορρηψη θα ειναι δεδομενη...αλλα με εχει ζαλησει..!
και μου ζητησε να την γνωρισω εγω πρωτα και καλα και θα δουμε στη συνεχεια..αλλα κ εγω δεν ειμαι ο πιο κοινωνικος ανθρωπος του κοσμου,τι να κανω η κακομοιρα?
ποια η γνωμη σας λοιπον για το χωρο εργασιας,εσεις θα κανατε κατι αντιστοιχο?να τον παροτρινω να δειξει ενδιαφερον?
... they say that the world was built for two,
only worth living if somebody is loving you...
Άβαταρ μέλους
Rum_Diary

Δημοσίευσηαπό ektor lopez » Τρί Μάιος 24, 2011 7:31 pm

τωρα νταξει. το εκανες πιο ελκυστικο το θρεντ, θα πιασει σιγουρα .re
Εικόνα

βαλτε τις απαντησεις μου στο περιοδικο να μαθαινουν μπαλιτσα
Άβαταρ μέλους
ektor lopez

Δημοσίευσηαπό Pete7 » Τρί Μάιος 24, 2011 7:36 pm

Να γνωρισεις εσυ δηλαδη την γυμναστρια, για να την κανεις φιλη, ετσι ωστε να κανει κονε ο φιλος σου μεσω εσενα...Μαλιστα...
Pete7

Δημοσίευσηαπό Φόλα » Τρί Μάιος 24, 2011 7:53 pm

Pete7 έγραψε:Να γνωρισεις εσυ δηλαδη την γυμναστρια, για να την κανεις φιλη, ετσι ωστε να κανει κονε ο φιλος σου μεσω εσενα...Μαλιστα...

Δεν ειναι δα και κατι πρωτοτυπο και παρεαξενευτηκες.

Τεσπα ο φιλος σου δεν χανει και τπτ να δοκιμασει , αν και εγω ατομα που γκομενιζουν στο χωρο εργασιας τους τα θεωρω μη σοβαρα οσον αφορα το επαγγελμα τους και δεν θελω να ειμαι πελατης τους πια. Καλη ωρα ειναι οταν κλεινει το γυμναστηριο και σχολαει η κοπελα. Δλδ εκτος χωρου εργασιας.
And yew thought yew knew every plucking thing.

http://www.youtube.com/watch?v=fsAJIlC2nn8
Άβαταρ μέλους
Φόλα

Δημοσίευσηαπό Nadia93 » Τρί Μάιος 24, 2011 7:59 pm

Φόλα έγραψε: Καλη ωρα ειναι οταν κλεινει το γυμναστηριο και σχολαει η κοπελα. Δλδ εκτος χωρου εργασιας.

Οντως!Προτεινε του το, ειναι καλη ιδεα.
It's not that I'm afraid to die.I just don't want to be there when it happens.. -Woody Allen
Άβαταρ μέλους
Nadia93

Δημοσίευσηαπό Gregory House M.D. » Τρί Μάιος 24, 2011 8:19 pm

Φόλα έγραψε:
Pete7 έγραψε:Να γνωρισεις εσυ δηλαδη την γυμναστρια, για να την κανεις φιλη, ετσι ωστε να κανει κονε ο φιλος σου μεσω εσενα...Μαλιστα...

Τεσπα ο φιλος σου δεν χανει και τπτ να δοκιμασει , αν και εγω ατομα που γκομενιζουν στο χωρο εργασιας τους τα θεωρω μη σοβαρα οσον αφορα το επαγγελμα τους και δεν θελω να ειμαι πελατης τους πια. Καλη ωρα ειναι οταν κλεινει το γυμναστηριο και σχολαει η κοπελα. Δλδ εκτος χωρου εργασιας.

Nα είναι νύχτα. Προσοχή στις κάμερες και στους μάρτυρες. To αμάξι κοντά. Το πορτμπαγκάζ με τρύπες για να μην έχουμε και ασφυξία. Good luck.
It's a basic truth of the human condition that everybody lies. The only variable is about what.
Άβαταρ μέλους
Gregory House M.D.

Δημοσίευσηαπό Madeleine » Τρί Μάιος 24, 2011 10:10 pm

Gregory House M.D. έγραψε:
Φόλα έγραψε:

Nα είναι νύχτα. Προσοχή στις κάμερες και στους μάρτυρες. To αμάξι κοντά. Το πορτμπαγκάζ με τρύπες για να μην έχουμε και ασφυξία. Good luck.

:lol: :lol: :lol:
My analyst warned me, but you were so beautiful I got another analyst.
Άβαταρ μέλους
Madeleine

Δημοσίευσηαπό Ito » Τρί Μάιος 24, 2011 11:17 pm

Η καλύτερη λύση είναι ένα τρίο. Πάντως οι γυμνάστριες είναι και γαμώ τα μουνιά.
Άβαταρ μέλους
Ito

Δημοσίευσηαπό Pete7 » Τρί Μάιος 24, 2011 11:25 pm

Τι καθεται και ασχολειται ο φουκαρας. Θα της την πεφτουν 100δες καθε μερα στο γυμναστηριο (και οχι μονο). Σιγα μην καθεται να δινει σημασια στον καθενα.

Κατι ξερει που θελει η θεματοθετρια να την πιασει πρωτα φιλη. Ετσι οντως θα αυξανε τις πιθανοτητες, αλλα απο την αλλη ειναι ολοκληρη ιστορια....
Pete7

Επόμενο

Επιστροφή στο Love Stories

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Nefertiti