Τώρα είναι Κυρ Οκτ 26, 2014 4:51 am

τρυπα στον αφαλο

τρυπα στον αφαλο

Δημοσίευσηαπό areti123 » Παρ Αύγ 16, 2013 10:47 pm

γεια σας .b ειμαι 15 χρονων και ηθελα να κανω μια τρυπα στον αφαλο το θεωρω πολυ ωραιο και ενω φοβομουντο ειχα παρει αποφαση ομως η μαμα μου εν με αφηνει γιατι λεει στον αφαλο ειναι επικυνδινο και γενικα δεν κανει να τον πειραζουμε και τετοια :/ ειχα ακουσει παλια οτι μπορεις αντι για τρυπα να βαλεις κατι σαν κολλητά που μενουν για κανενα μηνα αλλα δεν ειμαι σιγουρη . ξερει κανενας που και αν υπαρχουν;; η μηπως ξερει κανενας καμια εναλλακτικη;;;

ευχαριστώ :)
areti123

Re: τρυπα στον αφαλο

Δημοσίευσηαπό le havre » Σάβ Αύγ 17, 2013 7:55 am

Οντως μπορει να σου προκαλεσει προβληματα αν δεν το δεχθει ο οργανισμος σου.
Ειχα παθει και γω μολλυνση και οσο και αν μου αρεσε επρεπε να το αφαιρεσω.. Το σημαδι της μολυνσης μου εχει μεινει ομως. Αλλα δεν λεω οτι θα το παθεις και συ σιγουρα. Αναλογα με τον οργανισμο μαλλον.

Τωρα για τα ψευτικα που λες δεν ξερω αν οντως μενουν επανω σου. Παρε ενα φτηνο απο το ebay να δεις κατα ποσο βγαινουν ευκολα ειδικα οταν κανεις μπανιο και αν οντως σου αρεσει. Αλλα δεν εχω καταλαβει που ακριβως τα κολλας αυτα. Μεσα στον αφαλο?

Το εκανα και γκουγκλ και μου εβγαλε και εναλλακτικη. Ειναι με κλιπ. Δεν το χω δοκιμασει οποτε δεν ξερω ποσο ευκολα βγαινει. Αλλα νομιζω ειναι πιο πρακτικο απο τα αυτοκολλητα.
Εικόνα
Και φαινεται καπως ετσι.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
le havre

Δημοσίευσηαπό areti123 » Σάβ Αύγ 17, 2013 9:46 pm

le havre έγραψε:Οντως μπορει να σου προκαλεσει προβληματα αν δεν το δεχθει ο οργανισμος σου.
Ειχα παθει και γω μολλυνση και οσο και αν μου αρεσε επρεπε να το αφαιρεσω.. Το σημαδι της μολυνσης μου εχει μεινει ομως. Αλλα δεν λεω οτι θα το παθεις και συ σιγουρα. Αναλογα με τον οργανισμο μαλλον.

Τωρα για τα ψευτικα που λες δεν ξερω αν οντως μενουν επανω σου. Παρε ενα φτηνο απο το ebay να δεις κατα ποσο βγαινουν ευκολα ειδικα οταν κανεις μπανιο και αν οντως σου αρεσει. Αλλα δεν εχω καταλαβει που ακριβως τα κολλας αυτα. Μεσα στον αφαλο?

Το εκανα και γκουγκλ και μου εβγαλε και εναλλακτικη. Ειναι με κλιπ. Δεν το χω δοκιμασει οποτε δεν ξερω ποσο ευκολα βγαινει. Αλλα νομιζω ειναι πιο πρακτικο απο τα αυτοκολλητα.
Εικόνα
Και φαινεται καπως ετσι.
Εικόνα

αρχικα ευχαριστω! δεν καταλαβα ομως κατι αυτο π μ εστειλες πως μπαινει;;; και πως μπορω να το βρω για να παραγγειλω;;
areti123

Δημοσίευσηαπό areti123 » Σάβ Αύγ 17, 2013 10:05 pm

ακυρο μπηκα στο ebay και καταλαβα ευχαριστω παααρα πολυ εχει και πολυ ωραια σχεδια :)))
areti123

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]