Τώρα είναι Παρ Ιούλ 25, 2014 3:32 am

τζιν σορτσακι,ναι,στο καταχειμωνο!!

τζιν σορτσακι,ναι,στο καταχειμωνο!!

Δημοσίευσηαπό nefelity » Τρί Νοέμ 30, 2010 11:08 pm

θελω να βαλω τζιν σορτσακι με χοντρο γκρι καλσον αδιαφανες,μποτακια μεχρι αστραγαλο casual,απλο μπλουζακι και φαρδια ζακετα..το εχω δει σε περιοδικα αλλα μηπως ειναι λιγο υπερβολικο στο καταχειμωνο?βεβαια,το εχω δει κ με ψηλες καλτσες μαλλινες και μποτακια και τα επσαγε,αλλα και παλι,δεν ξερω,τι λετε και εσεις??
Άβαταρ μέλους
nefelity

Re: τζιν σορτσακι,ναι,στο καταχειμωνο!!

Δημοσίευσηαπό allokoti » Τρί Νοέμ 30, 2010 11:19 pm

Cosmogirls: μΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙς, ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙς ΠΩς ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΝΕΙ
Cosmoboys: Ανεβασε μια φωτο σου γυμνη, να σου πουμε...
allokoti

Δημοσίευσηαπό Jasna » Τρί Νοέμ 30, 2010 11:20 pm

nefelity έγραψε:θελω να βαλω τζιν σορτσακι με χοντρο γκρι καλσον αδιαφανες,μποτακια μεχρι αστραγαλο casual,απλο μπλουζακι και φαρδια ζακετα..το εχω δει σε περιοδικα αλλα μηπως ειναι λιγο υπερβολικο στο καταχειμωνο?βεβαια,το εχω δει κ με ψηλες καλτσες μαλλινες και μποτακια και τα επσαγε,αλλα και παλι,δεν ξερω,τι λετε και εσεις??

xαλαρα, τελιο ειναι!! αρκει να εισαι αδυνατη απο την μεση και κατω
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Jasna

Δημοσίευσηαπό nefelity » Τρί Νοέμ 30, 2010 11:25 pm

βασικα αυτο ειναι το προβλημα μου,οτι εχω πολυ αδυνατα ποδια.ειμαι και ψηλη και εχω ενα κομπλεξ γενικα οτι ειμαι σαν ξυλοποδαρος =cr θα το βαλω το σορτς,και να ειμαι σαν καρναβαλος δεν γ@@@ .b

cosmoboys:γυμνη?θελετε συγκεκριμενη σταση η απλως στα ορθια?οχι,αμα ειναι να μου πειτε εμπεριστατωμενη αποψη,να την κανω την θυσια βρε αδελφε!! :P
Άβαταρ μέλους
nefelity

Δημοσίευσηαπό georzette » Τρί Νοέμ 30, 2010 11:44 pm

ενω μαρεσουν πολυ τα σορτσακια δεν ξερω αν το εβαζα χειμωνα αλλα ετσι οπωσ το φανταζομαι μαρεσει με το συνδιασμο που λες...
Άβαταρ μέλους
georzette

Δημοσίευσηαπό katerina_sk » Τετ Δεκ 01, 2010 12:08 am

nefelity έγραψε:θελω να βαλω τζιν σορτσακι με χοντρο γκρι καλσον αδιαφανες,μποτακια μεχρι αστραγαλο casual,απλο μπλουζακι και φαρδια ζακετα..το εχω δει σε περιοδικα αλλα μηπως ειναι λιγο υπερβολικο στο καταχειμωνο?βεβαια,το εχω δει κ με ψηλες καλτσες μαλλινες και μποτακια και τα επσαγε,αλλα και παλι,δεν ξερω,τι λετε και εσεις??

εγώ το φοράω έτσι......μ'αρέσει πολύ
“I brake for birds, I rock a lot of polka dots, I have touched glitter in the last 24 hours, […] and I find it fundamentally strange that you’re not a dessert person. That’s just weird, and it freaks me out. — Jess (The New Girl)
Άβαταρ μέλους
katerina_sk

Δημοσίευσηαπό Ελένη ('◡'✿) » Τετ Δεκ 01, 2010 12:52 am

Μια χαρά είναι, να το βάλεις και να μην κομπλεξάρεσαι για τα πόδια σου.
"Being honest may not get you a lot of friends but it'll always get you the right ones"

John Lennon
Άβαταρ μέλους
Ελένη ('◡'✿)

Δημοσίευσηαπό Αθηνά+ » Τετ Δεκ 01, 2010 12:02 pm

Για μένα σορτσάκι το χειμώνα και δει τζιν = φάουλ. Είναι σαν να βλεπω κάποια να φοράει σαγιονάρες το Δεκέμβριο.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Αθηνά+

Δημοσίευσηαπό Τουλίπα!!!!* » Τετ Δεκ 01, 2010 12:24 pm

Αθηνά49 έγραψε:Για μένα σορτσάκι το χειμώνα και δει τζιν = φάουλ. Είναι σαν να βλεπω κάποια να φοράει σαγιονάρες το Δεκέμβριο.

ουτε εμενα μαρεσει. .td
Μην θεωρείς τον εαυτό σου άσχημο άνθρωπο..σκέψου τον για παράδειγμα, σαν μια όμορφη μαϊμού..Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Τουλίπα!!!!*

Δημοσίευσηαπό Νhrhida » Τετ Δεκ 01, 2010 12:27 pm

Που το ειδες το καταχειμωνο; /w /w /w Θελω χειμωνα ΤΩΡΑ
Η εξυπνη κουβεντα κοιμαται ησυχα σε ηλιθιο αυτι.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Νhrhida

Επόμενο

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]