Τώρα είναι Πέμ Οκτ 23, 2014 6:26 am

Τί να γραψω στο μηνυμα...

Re: Τί να γραψω στο μηνυμα...

Δημοσίευσηαπό παρδαλό κατσίκι » Πέμ Μάιος 03, 2012 10:27 pm

secretly έγραψε:μια λεξη θα τον κανει να γυρισει? ακομα κ ερωτευμενη να ειμαι αν δε του το δειχνω, το ιδιο του κανει. γιατι να μη θελει να με δει ουτε ζωγραφιστη? τι του εκανα? αυτο που του ειπα οτι δεν ειμαι ερωτευμενη εχει γινει μηνες τωρα.

φαντασου λιγο εσενα, φουλ ερωτευμενη με καποιον, να λιωνεις, να τον θεωρεις ο,τι καλυτερο σου εχει συμβει.

ωραιααααα.

τωρα φαντασου να σου λεει απο την αρχη σχεδον της σχεσης σας(διοτι αφου τα εχετε 5 μηνες, το "μηνες τωρα" εγω ετσι το μεταφραζω) οτι δεν ειναι ερωτευμενος μαζι σου.

δεν θα σε επιανε το παραπονο? δεν θα ησουν καπως ετσι? ----> =l

κι εσυ πια, γιατι τη φοβασαι τοοοοοοοσο πολυ αυτη τη λεξη?
I suck at relationships... I should have been a guy.
Άβαταρ μέλους
παρδαλό κατσίκι

Δημοσίευσηαπό secretly » Σάβ Μάιος 05, 2012 6:42 pm

ειχα βγει χθες κ ηπια.. δε το λεω σαν δικαιολογια αλλα με εκανε λιγο πιο ευαισθητη το ποτο.
μιλουσα με ενα φιλο μου που του λεω το πονο μου κ μου ειπε να στειλω παλι μηνυμα στον "πρωην", για να του πω καποια συγκεκριμενα πραγματα ομως. Πχ το να βρεθουμε απο κοντα γιατι αν δεν μου εξηγησει να καταλαβω τι παιχτηκε, τυραννιεμαι. Οπως κ το οτι εγω δεν ηθελα να χωρισουμε.. (γενικοτερα εχει κομπλεξ κ θελει συνεχως την επιβεβαιωση κ για αυτο το εκανα, επειδη απο οταν μου ειπε να χωρισουμε δεν του ειπα πως εγω τον θελω ακομα. του ειπα απλα "οκ, οπως θελεις")

του εστειλα το μηνυμα κ μετα εσβησα τηλεφωνα μηνυματα και τα σχετικα ωστε να μη ξανασχοληθω, και πλεον ενιωθα καλα μεσα μου. Ενιωθα πως οτι ειχα να κανω το εκανα. Ξαπλωσα το βραδυ κ ημουν αρκετα παγωμενη μεσα μου. Τις προηγουμενες μερες δεν το ειχα, ενιωθα πονο απορριψης
Μου εστειλε αργα το βραδυ πως θα με παρει τηλεφωνο για να βρεθουμε να μιλησουμε.

Και ετσι κ εγινε! Με πηρε πριν μιση ωρα! στο τηλεφωνο ηταν πααααααρα πολυ ευδιαθετος.
πηρα κ εγω αερα απο αυτο κ του εκανα χαρες κ γλυκες! ημουν ηδη χαρουμενη γιατι πληρωθηκα σημερα, ο πρωτος μου μισθος μετα απο πολυυυυ καιρο κ μοιραστηκα τη χαρα μου μαζι του. Χαρηκε κ εκεινος με εμενα, καναμε κ αστεια του στυλ "κερνας" και τετοια.
Μειναμε να βρεθουμε σε μια ωρα περιπου να παω απτο σπιτι του να τα πουμε. Λογικα κατω στο αυτοκινητο θα κατσουμε.. δε νομιζω να με ανεβασει πανω να μας ακουνε οι δικοι του.

Αυτα! :D

Δυο πραγματα παιζουν. Ή ήταν κεφατος επειδη ακουσε οτι τον θελω κ θα μιλησουμε για να τα βρουμε. Ή ηταν κεφατος απλα επειδη καταλαβε οτι δε πρεπει να μου φαιρεται ασχημα, αλλα απτην αλλη με βαρεθηκε οποτε θα χωρισουμε κ απλα θα μου εξηγησει τους λογους!

Οτι κ απτα δυο να γινει ειναι καλυτερο απο αυτο που ημασταν μεχρι χθες!

Α και κατι τελευταιο!! ..... πληρωθηκααααααααααααααα!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Άβαταρ μέλους
secretly

Δημοσίευσηαπό Sublime* » Σάβ Μάιος 05, 2012 6:56 pm

διωρθοση...
δεν εχω κατι να πω
Γιατί αν είσαι αχάριστη ρε φίλε είναι άλλη αίσθηση...
Sublime*

Δημοσίευσηαπό oldboy76 » Σάβ Μάιος 05, 2012 7:47 pm

εισαι για τον πουτσο αλλα το ξερεις ηδη μου φαινεται..τοσες σελιδες μας επρηξες τα φουσκουνια οτι δεν τον γουσταρεις αλλα τον θελεις για παρεα ..

ελλεηνιδα εγωιστρια ..
Too weird to live, too rare to die

Οldboy76 official sponsor and supporter of Perkelo'ς wrc
Άβαταρ μέλους
oldboy76

Δημοσίευσηαπό Αταξία » Σάβ Μάιος 05, 2012 8:47 pm

oldboy76 έγραψε:εισαι για τον πουτσο αλλα το ξερεις ηδη μου φαινεται..τοσες σελιδες μας επρηξες τα φουσκουνια οτι δεν τον γουσταρεις αλλα τον θελεις για παρεα ..

ελλεηνιδα εγωιστρια ..
Αν δεν κάνω λάθος, έχει αναφέρει ότι τον θέλει πίσω.
Απλά δε θέλει να το πει!
I'm the hero of this story
I don't need to be saved.
Άβαταρ μέλους
Αταξία

Δημοσίευσηαπό goo » Σάβ Μάιος 05, 2012 8:59 pm

ότι να ναι.... όλες αυτές οι σεντονάρες για να στείλεις ένα απλό μηνυμα, ούτε πυρηνική φυσική να ήταν

δεν διάβασα τίποτα από το θέμα, μου φέρνει υπνηλία
goo

Δημοσίευσηαπό secretly » Κυρ Μάιος 06, 2012 1:56 am

super goo:
και εμενα εσυ φαγουρα! :D

oldboy76:
κανε γιονγκα! θα σε σωσει!

Spring❦Races:
Ναι το εχω γραψει σε ποστ, σε εκεινον δεν το ειχα πει. του το ειπα ομως χθες στο μηνυμα και σημερα απο κοντα. Δεν ηταν οτι δεν ηθελα να του το πω αλλα νομιζα πως για εκεινον δεν ειχε νοημα.

βρεθηκαμε τελικα κ οπως φανηκε ειχε γινει παρεξηγηση. αλλο του ειχα πει εγω, αλλο καταλαβε εκεινος κ συμφωνα με την ερωτηση που ειχα κανει εγω εβγαζες συμπερασμα οτι με χωριζει με αυτο που ειπε. Μου τα εχωσε χοντρα μπορω να πω. Με ειρωνευτηκε που εσβησα και το facebook. "και καλα μαγκια ηταν?" κατι τετοιο μου ειπε. Γενικοτερα αρχισαμε να τσακωνομαστε. Εκεινος ειχε φορτωσει και με κατι που του ειχα πει εγω οταν υποτιθεται με χωριζε. Οπου εγω παλι κατι αλλο εννοουσα αλλα ετσι οπως το ειπα το ηξερα πως θα το καταλαβει αλλιως, αλλα δε με ενοιαζε γιατι ειχα νευρα. Μου ειπε οτι αυτο ηταν το τελειωτικο χτυπημα.
Δεν ξερω αν θα γυρισει πισω. Θα το σκεφτει μου ειπε. Πιστευει πως κ να τα ξαναβρουμε, σε ενα μηνα θα πλακωθουμε παλι. Του ειπα να δοκιμασει γιατι πλεον εχω αλλαξει, αλλα δε ξερω αν θα το κανει.
Μου ειπε πως θα μιλησουμε για να ξαναβρεθουμε. οτι θα ερθει απτο μαγαζι, ισως κ αυριο.

Οποιο κ να ειναι το αποτελεσμα εκανα καλα τελικα που το κυνηγησα. Αν το ειχα αφησει οπως ημασταν πριν θα ειχε ασχημη εικονα για εμενα γιατι αλλα ειχε καταλαβει.. και δεν θα μιλιομασταν κ καθολου. Οποτε εγω νιωθω καλα.
Δεν τον πιεσα, ουτε του κλαφτηκα. Οποτε η ψυχολογικη πιεση δε παιζει. Βρεθηκαμε για να καταλαβω τι εγινε οχι για να του πω να γυρισει πισω. Το μονο που του ειπα ειναι οτι εγω τον θελω κ πως αν δεν εχει ξενερωσει τελειως με εμενα θα μπορουσε να δοκιμασει επειδη εχω αλλαξει. και οχι δεν ειχα τετοιο υφος οταν του το ελεγα .cr
Άβαταρ μέλους
secretly

Δημοσίευσηαπό oldboy76 » Κυρ Μάιος 06, 2012 3:05 am

Spring❦Races έγραψε:
oldboy76 έγραψε:εισαι για τον πουτσο αλλα το ξερεις ηδη μου φαινεται..τοσες σελιδες μας επρηξες τα φουσκουνια οτι δεν τον γουσταρεις αλλα τον θελεις για παρεα ..

ελλεηνιδα εγωιστρια ..
Αν δεν κάνω λάθος, έχει αναφέρει ότι τον θέλει πίσω.
Απλά δε θέλει να το πει!

μια λεξη θα τον κανει να γυρισει? ακομα κ ερωτευμενη να ειμαι αν δε του το δειχνω, το ιδιο του κανει. γιατι να μη θελει να με δει ουτε ζωγραφιστη? τι του εκανα? αυτο που του ειπα οτι δεν ειμαι ερωτευμενη εχει γινει μηνες τωρα

για ξανασκεψου και απαντησε..

Άβαταρ μέλους
oldboy76

Δημοσίευσηαπό oldboy76 » Κυρ Μάιος 06, 2012 3:10 am

secretly έγραψε:super goo:
και εμενα εσυ φαγουρα! :D

oldboy76:
κανε γιονγκα! θα σε σωσει!

Spring❦Races:
Ναι το εχω γραψει σε ποστ, σε εκεινον δεν το ειχα πει. του το ειπα ομως χθες στο μηνυμα και σημερα απο κοντα. Δεν ηταν οτι δεν ηθελα να του το πω αλλα νομιζα πως για εκεινον δεν ειχε νοημα.

βρεθηκαμε τελικα κ οπως φανηκε ειχε γινει παρεξηγηση. αλλο του ειχα πει εγω, αλλο καταλαβε εκεινος κ συμφωνα με την ερωτηση που ειχα κανει εγω εβγαζες συμπερασμα οτι με χωριζει με αυτο που ειπε. Μου τα εχωσε χοντρα μπορω να πω. Με ειρωνευτηκε που εσβησα και το facebook. "και καλα μαγκια ηταν?" κατι τετοιο μου ειπε. Γενικοτερα αρχισαμε να τσακωνομαστε. Εκεινος ειχε φορτωσει και με κατι που του ειχα πει εγω οταν υποτιθεται με χωριζε. Οπου εγω παλι κατι αλλο εννοουσα αλλα ετσι οπως το ειπα το ηξερα πως θα το καταλαβει αλλιως, αλλα δε με ενοιαζε γιατι ειχα νευρα. Μου ειπε οτι αυτο ηταν το τελειωτικο χτυπημα.
Δεν ξερω αν θα γυρισει πισω. Θα το σκεφτει μου ειπε. Πιστευει πως κ να τα ξαναβρουμε, σε ενα μηνα θα πλακωθουμε παλι. Του ειπα να δοκιμασει γιατι πλεον εχω αλλαξει, αλλα δε ξερω αν θα το κανει.
Μου ειπε πως θα μιλησουμε για να ξαναβρεθουμε. οτι θα ερθει απτο μαγαζι, ισως κ αυριο.

Οποιο κ να ειναι το αποτελεσμα εκανα καλα τελικα που το κυνηγησα. Αν το ειχα αφησει οπως ημασταν πριν θα ειχε ασχημη εικονα για εμενα γιατι αλλα ειχε καταλαβει.. και δεν θα μιλιομασταν κ καθολου. Οποτε εγω νιωθω καλα.
Δεν τον πιεσα, ουτε του κλαφτηκα. Οποτε η ψυχολογικη πιεση δε παιζει. Βρεθηκαμε για να καταλαβω τι εγινε οχι για να του πω να γυρισει πισω. Το μονο που του ειπα ειναι οτι εγω τον θελω κ πως αν δεν εχει ξενερωσει τελειως με εμενα θα μπορουσε να δοκιμασει επειδη εχω αλλαξει. και οχι δεν ειχα τετοιο υφος οταν του το ελεγα .cr

κανε ενα φου να ξεθολωσει το μυαλο σου γιατι το πουκαμισακι με τα μανικια αναποδα πλησιαζει..

Άβαταρ μέλους
oldboy76

Δημοσίευσηαπό Marinaddee » Κυρ Μάιος 06, 2012 8:24 am

ελλεηνιδα εγωιστρια ..

Παιδια θα συμφωνησω .tu

Δεν εισαι ερωτευμενη μαζι του αλλα τον θελεις πισω. Και θελεις να το θελει κι αυτος !
Ααααχ ετσι καναμε καποτε κι εμεις στην παιδικη χαρα. Οταν βαριομασταν καποιο παιχνιδακι,το αφηναμε στην ακρη. Κι αν μας το παιρνε καποιος η χαλαγε ξαφνικα μας πονουσε η απωλεια του.Δοντακια εβγαλες?
...
Άβαταρ μέλους
Marinaddee

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Love Stories

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]