Τώρα είναι Παρ Σεπ 19, 2014 5:49 pm

σπυρακια σε περίεργα σημεία..

σπυρακια σε περίεργα σημεία..

Δημοσίευσηαπό xrizOOlini » Πέμ Δεκ 09, 2010 4:19 pm

βγαζω σπυρακια στους ωμους και στον ποπο :oops: βασικα σαν κοκκινιλες..γιατι?δεν ειχα ποτε θεμα ακμης με ποια κρεμα μπορω να το καταπολεμησω?
Άβαταρ μέλους
xrizOOlini

Re: σπυρακια..

Δημοσίευσηαπό ioanna_89 » Πέμ Δεκ 09, 2010 5:07 pm

xrizOOlini έγραψε:βγαζω σπυρακια στους ωμους και στον ποπο :oops: βασικα σαν κοκκινιλες..γιατι?δεν ειχα ποτε θεμα ακμης με ποια κρεμα μπορω να το καταπολεμησω?

Μηπως σε ενοχλει καποια απορρυπαβντικο;;;Μηπως τα σεντονια;
ioanna_89

Δημοσίευσηαπό Τουλίπα!!!!* » Πέμ Δεκ 09, 2010 5:09 pm

αλεργια? πανε σε δερματολογο θα σου κανει ενα μιξ απο κρεμες κ θα κανεις ποπο μωρου.
Μην θεωρείς τον εαυτό σου άσχημο άνθρωπο..σκέψου τον για παράδειγμα, σαν μια όμορφη μαϊμού..Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Τουλίπα!!!!*

Δημοσίευσηαπό xrizOOlini » Πέμ Δεκ 09, 2010 8:14 pm

οχι τανια δεν νομιζω να συμβαινει κατι τετοιο :/..να παω στον/η δερματολογο και να πω βγαζω σπυρακια στον απαυτο μου και να τον δειξω κιολας?ντρεπομαι λιγο :oops:
Άβαταρ μέλους
xrizOOlini

Δημοσίευσηαπό tarja » Παρ Δεκ 10, 2010 9:34 am

αν ντρεπεσαι να δειξεις τον απαυτο σου κατσε με τα σπυρια!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tarja

Δημοσίευσηαπό Τουλίπα!!!!* » Παρ Δεκ 10, 2010 9:42 am

xrizOOlini έγραψε:οχι τανια δεν νομιζω να συμβαινει κατι τετοιο :/..να παω στον/η δερματολογο και να πω βγαζω σπυρακια στον απαυτο μου και να τον δειξω κιολας?ντρεπομαι λιγο :oops:

καλα κ εγω ντρεπομουν που ειχα παντου σε ολο μου το σωμα
καθε 4 χρονια ισως τυχαια μου βγαινει η αλεργια μου. τι απο ντροπη θα καθομουν με τις σπυρακλες κ να φαγουριζομαι συνεχεια? εννοειτε θα πας .. γιατρος ειναι σιγα.
τα δικα σου φαγουριζονται ειναι μεγαλα κοκκινα κ πονανε? αυτα ρε γμτ δεν ξερω απο τι βγαινουν κ ο δικος μου βγαζει στους ωμους τετοια (οχι στον ποπο!!!).
οπως κ να εχει πανε.
Μην θεωρείς τον εαυτό σου άσχημο άνθρωπο..σκέψου τον για παράδειγμα, σαν μια όμορφη μαϊμού..Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Τουλίπα!!!!*

Re: σπυρακια σε περίεργα σημεία..

Δημοσίευσηαπό pure evil » Παρ Δεκ 10, 2010 11:42 am

Για τον πωπο μηπως ειναι το εσωρουχο,λεω εγω? Η μηπως φορας στρινγκ και ερεθιζεται απο το τζην?
Αν ειναι κακης ποιοτητας υφασματα...συνθετικα πχ και ειναι και θεοστενα ειναι λογικο να βγαζεις σπυρακια!
Άβαταρ μέλους
pure evil

Δημοσίευσηαπό wild_rose » Παρ Δεκ 10, 2010 8:09 pm

Black_tulip!* έγραψε:
xrizOOlini έγραψε:οχι τανια δεν νομιζω να συμβαινει κατι τετοιο :/..να παω στον/η δερματολογο και να πω βγαζω σπυρακια στον απαυτο μου και να τον δειξω κιολας?ντρεπομαι λιγο :oops:

καλα κ εγω ντρεπομουν που ειχα παντου σε ολο μου το σωμα
καθε 4 χρονια ισως τυχαια μου βγαινει η αλεργια μου. τι απο ντροπη θα καθομουν με τις σπυρακλες κ να φαγουριζομαι συνεχεια? εννοειτε θα πας .. γιατρος ειναι σιγα.
τα δικα σου φαγουριζονται ειναι μεγαλα κοκκινα κ πονανε? αυτα ρε γμτ δεν ξερω απο τι βγαινουν κ ο δικος μου βγαζει στους ωμους τετοια (οχι στον ποπο!!!).
οπως κ να εχει πανε.

εγω βγαζω τετοια μεγαλα σ ολο το σωμα απο το λαιμο μεχρι τα ποδια αλλεργια ειναι και με πιανει συνηθως απο τσιμπηματα, χ με τσιμπαει ενα κουνουπι και την αλλη μερα ειμαι γεματη τετοια μεγαλα σπυρια που με φαγουριζουν και πονανε και μετα ξεραινονται και γινονται σαν πληγες, πηγα σε γιατρο και μου εχει δωσει αλοιφες και καπως με ανακουφιζουν.
στον ποπο βγαζω μικρα σαν αυτα που βγαζω στο προσωπο καμια φορα και φευγουν μονα τους
πριν δειξεις καποιον με το δαχτυλο, σιγουρεψου οτι τα χερια σου ειναι καθαρα......
Άβαταρ μέλους
wild_rose

Δημοσίευσηαπό Anthi° » Σάβ Δεκ 11, 2010 9:17 pm

xrizOOlini έγραψε:οχι τανια δεν νομιζω να συμβαινει κατι τετοιο :/..να παω στον/η δερματολογο και να πω βγαζω σπυρακια στον απαυτο μου και να τον δειξω κιολας?ντρεπομαι
λιγο :oops:

στον γκομενο δεν ντρεπεσαι να τον δειχνεις τον κωλο σου με τα σπυρια?
Εικόνα

Αυτή η υπέροχη, τρελή επιμονή σου
πως είναι κρίμα εμείς να ζούμε χωριστά
Αχ να 'ξερες τι δύναμη μου δίνει η δύναμή σου
Σαν λες όλα θα γίνουνε κι ακούω τη φωνή σου..
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anthi°

Δημοσίευσηαπό Τουλίπα!!!!* » Σάβ Δεκ 11, 2010 9:25 pm

wild_rose έγραψε:εγω βγαζω τετοια μεγαλα σ ολο το σωμα απο το λαιμο μεχρι τα ποδια αλλεργια ειναι και με πιανει συνηθως απο τσιμπηματα, χ με τσιμπαει ενα κουνουπι και την αλλη μερα ειμαι γεματη τετοια μεγαλα σπυρια που με φαγουριζουν και πονανε και μετα ξεραινονται και γινονται σαν πληγες, πηγα σε γιατρο και μου εχει δωσει αλοιφες και καπως με ανακουφιζουν.
στον ποπο βγαζω μικρα σαν αυτα που βγαζω στο προσωπο καμια φορα και φευγουν μονα τους

εχεις αλεργια σε τσιμπηματα δηλαδη?
χωρις να σε τσιμπησει κατι σου εχει συμβει να ξυνεσαι κ την αλλη μερα να μην εχεις καθολου σπυρια?
Άβαταρ μέλους
Τουλίπα!!!!*

Επόμενο

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], cocobloko, Theodoritsa