Τώρα είναι Πέμ Δεκ 18, 2014 11:35 pm

μια λυση για τις γοβες μου!

μια λυση για τις γοβες μου!

Δημοσίευσηαπό σαλαμακι αερος » Παρ Ιαν 13, 2012 12:54 am

ενω φοραω παντα 39 νουμερο παπουτσι πηρα κατι γοβες προσφατα και ενω μου κανουν κανονικα οταν τις περπαταω μου βγαινουν μερικες φορες..εβαλα πατους και ειναι καλυτερα τα πραγματα αλλα και παλι φευγει το ποδι μου που και που..

τι αλλο μπορω να κανω??
σαλαμακι αερος

Re: μια λυση για τις γοβες μου!

Δημοσίευσηαπό Velvy » Παρ Ιαν 13, 2012 1:06 am

fishaki έγραψε:ενω φοραω παντα 39 νουμερο παπουτσι πηρα κατι γοβες προσφατα και ενω μου κανουν κανονικα οταν τις περπαταω μου βγαινουν μερικες φορες..εβαλα πατους και ειναι καλυτερα τα πραγματα αλλα και παλι φευγει το ποδι μου που και που..

τι αλλο μπορω να κανω??

Έχει στο τσαγκάρη κάτι αυτοκόλλητα που κολλάνε στο πίσω μέρος, εκεί κάτω από τον αστράγαλο φαντάσου.
Αααα στο σημείο που βάζεις χανζαπλάστ όταν σε χτυπάνε τα παπούτσια,αλλά κολλιέται στο παπούτσι αυτό. Σα μαλακό εξόγκωμα για να κρατάει το πόδι κάτω γιατί θηλυκώνει.
Άντε 3 ευρώ να έχει.
your smile overweighs the miles and your kiss makes it worth the ride

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Velvy

Δημοσίευσηαπό σαλαμακι αερος » Παρ Ιαν 13, 2012 1:47 am

αληθεια??με σωζεις!!και πως τα ζηταω ακριβως??απλα να του πω τι προβλημα εχω?επισης αλλη μια ερωτηση..οι γοβες ειναι τυπου καστορινες..και εχουν κατι ασπρα ξεβαματα μαλλον απο τη βροχη που δεν βγαινουν με απλο νερο..υπαρχει τπτ γι αυτο??
σαλαμακι αερος

Δημοσίευσηαπό maintanos » Παρ Ιαν 13, 2012 1:52 am

Βασικά εγώ στις γόβες μου που τι πήρα ένα νούμερο μεγαλύτερο (είχε λάθος αντιστοιχία με το αμερικάνικο =ko ) τις πήγα στον τσαγκάρη μου και έβαλε μισό πάτο μπροστά στα δάχτυλα (φυσικά κάτω απο τον πάτο του παπουτσιού).
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
maintanos

Δημοσίευσηαπό Death » Παρ Ιαν 13, 2012 9:53 am

maintanos έγραψε:Βασικά εγώ στις γόβες μου που τι πήρα ένα νούμερο μεγαλύτερο (είχε λάθος αντιστοιχία με το αμερικάνικο =ko ) τις πήγα στον τσαγκάρη μου και έβαλε μισό πάτο μπροστά στα δάχτυλα (φυσικά κάτω απο τον πάτο του παπουτσιού).

Εγώ το αποφεύγω αυτό γιατί υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να ανοίξει το παπούτσι και να γίνει σαν βάρκα. μου έχει συμβεί σε ακριβό παπούτσι και δεν είναι καθόλου ευχάριστο .d
Μην μου θυμώνεις μάτια μου αν θα έρθουν και μαλάκες, μπέρδεψα χθες τα χνάρια μου και θα φανούν οι μάγκες..Για την φωτιά μην μου θυμώνεις....
Άβαταρ μέλους
Death

Δημοσίευσηαπό lavender » Παρ Ιαν 13, 2012 12:42 pm

Velvy έγραψε:
fishaki έγραψε:ενω φοραω παντα 39 νουμερο παπουτσι πηρα κατι γοβες προσφατα και ενω μου κανουν κανονικα οταν τις περπαταω μου βγαινουν μερικες φορες..εβαλα πατους και ειναι καλυτερα τα πραγματα αλλα και παλι φευγει το ποδι μου που και που..

τι αλλο μπορω να κανω??

Έχει στο τσαγκάρη κάτι αυτοκόλλητα που κολλάνε στο πίσω μέρος, εκεί κάτω από τον αστράγαλο φαντάσου.
Αααα στο σημείο που βάζεις χανζαπλάστ όταν σε χτυπάνε τα παπούτσια,αλλά κολλιέται στο παπούτσι αυτό. Σα μαλακό εξόγκωμα για να κρατάει το πόδι κάτω γιατί θηλυκώνει.
Άντε 3 ευρώ να έχει.

ενδιαφέρον αυτό!!!επειδή έχω λεπτά άκρα συνήθως μου βγαίνουν οι μπαλαρίνες παρόλο που είναι στο νουμερό μου
Άβαταρ μέλους
lavender

Δημοσίευσηαπό maintanos » Παρ Ιαν 13, 2012 4:01 pm

^stardust^ έγραψε:
maintanos έγραψε:Βασικά εγώ στις γόβες μου που τι πήρα ένα νούμερο μεγαλύτερο (είχε λάθος αντιστοιχία με το αμερικάνικο =ko ) τις πήγα στον τσαγκάρη μου και έβαλε μισό πάτο μπροστά στα δάχτυλα (φυσικά κάτω απο τον πάτο του παπουτσιού).

Εγώ το αποφεύγω αυτό γιατί υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να ανοίξει το παπούτσι και να γίνει σαν βάρκα. μου έχει συμβεί σε ακριβό παπούτσι και δεν είναι καθόλου ευχάριστο .d

Να ανοίξει για ποιό λόγο? /e
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
maintanos

Δημοσίευσηαπό σαλαμακι αερος » Παρ Ιαν 13, 2012 4:57 pm

τελικα τα βρηκα τα αυτοκολλητα αυτα,3μιση ευρω εκαναν και σε συνδιασμο με τους πατους δεν μου φευγει ποδι..τωρα οταν τις φορεσω για να βγω θα το διαπιστωσω καλυτερα!ευχαριστω παντως για την λυση!
σαλαμακι αερος

Δημοσίευσηαπό animal_instinct » Σάβ Ιαν 14, 2012 2:49 am

maintanos έγραψε:
^stardust^ έγραψε:

Σε καποια παππουτσια συμβαινει πραγματι αυτο! μου το χε πει κ ο τσαγκαρης. νομιζω συμβαινει ειδικα οταν παραγινεται στενο με ολα αυτα...δεν ειμαι σιγουρη ομως.

Εντωμεταξυ ΜΙΑ φορα να πετυχαινα την γοβα που αγοραζω στο νουμερο μου.....ολο εξω πεφτω...
"Perfect purity is possible if you turn your life into a line of poetry, written with a splash of blood..."

Yukio Mishima, Runaway Horses
Άβαταρ μέλους
animal_instinct

Δημοσίευσηαπό Death » Σάβ Ιαν 14, 2012 12:29 pm

maintanos έγραψε:
^stardust^ έγραψε:

Εγώ έκανα την μαλακία και πήρα παπούτσι 35 νούμερο αλλά με ολόκληρο πάτο μέσα γιατί είχα ψάξει όλη την αγορά και δεν έβρισκα τίποτα. Τέσπα, το παπούτσι δερμάτινο ήταν και άνοιξε, τώρα δεν μπορώ να το βάλω με την καμία. Έχω πάρει και παπούτσι πάλι δερμάτινο με μισό πατάκι και άνοιξε και αυτό αλλά όχι τόσο όσο το άλλο. Γενικά έχω θέμα στις γόβες, είμαι μάλλον στο 35,5. Άντε βρες παπούτσι...... ,ho
Μην μου θυμώνεις μάτια μου αν θα έρθουν και μαλάκες, μπέρδεψα χθες τα χνάρια μου και θα φανούν οι μάγκες..Για την φωτιά μην μου θυμώνεις....
Άβαταρ μέλους
Death

Επόμενο

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Boldemort, Γιωτεξ ღ