Τώρα είναι Σάβ Δεκ 20, 2014 5:00 pm

μαυροι κυκλοι-μονιμη θεραπεια?

μαυροι κυκλοι-μονιμη θεραπεια?

Δημοσίευσηαπό user8450 » Δευτ Ιαν 31, 2011 9:41 pm

Απο τον καιρο που θυμαμαι τον εαυτο μου εχω μαυρους κυκλους. Ολοι μου λεγανε πως ειναι απο την ελλειψη σιδηρου αλλα εχω καταφερει να φερω το σιδηρο μου στα φυσιολογικα επιπεδα και οι κυκλοι δεν λενε να φευγουν.

Ακουσε μια φιλη μου απο μια εκπομπη στην τηλεοραση στην οποια μιλαγε ενας πλαστικος χειρουργος και ελεγε πως μπορει να οφειλεται στο οτι το δερμα γυρω απο τα ματια ειναι πολυ λεπτο με αποτελεσμα να φαινεται το αιμα κατω απο αυτο. Ειχε αναφερει επισης καποια θεραπεια με λειζερ στην οποια καπως σου χοντραινει το δερμα, αλλα δεν ειναι και τελείως σιγουρη πως ετσι ειναι.

Ξέρει κανείς σας περισσότερες πληροφορίες?
user8450

Re: μαυροι κυκλοι-μονιμη θεραπεια?

Δημοσίευσηαπό evelin® » Τρί Φεβ 01, 2011 4:47 pm

βρήκα αυτό αν σε ενδιαφέρει!http://botanologia.blogspot.com/2010/06/blog-post_8338.html
Nemo dat quod non habet

Sometimes when I'm alone, I wonder
Is there a spell that I am under
Keeping me from seeing the real thing?

http://www.youtube.com/watch?v=O4OAormvM8c
Άβαταρ μέλους
evelin®

Re: μαυροι κυκλοι-μονιμη θεραπεια?

Δημοσίευσηαπό blos-som » Τρί Φεβ 01, 2011 5:37 pm

diaper έγραψε:Απο τον καιρο που θυμαμαι τον εαυτο μου εχω μαυρους κυκλους. Ολοι μου λεγανε πως ειναι απο την ελλειψη σιδηρου αλλα εχω καταφερει να φερω το σιδηρο μου στα φυσιολογικα επιπεδα και οι κυκλοι δεν λενε να φευγουν.

Ακουσε μια φιλη μου απο μια εκπομπη στην τηλεοραση στην οποια μιλαγε ενας πλαστικος χειρουργος και ελεγε πως μπορει να οφειλεται στο οτι το δερμα γυρω απο τα ματια ειναι πολυ λεπτο με αποτελεσμα να φαινεται το αιμα κατω απο αυτο. Ειχε αναφερει επισης καποια θεραπεια με λειζερ στην οποια καπως σου χοντραινει το δερμα, αλλα δεν ειναι και τελείως σιγουρη πως ετσι ειναι.

Ξέρει κανείς σας περισσότερες πληροφορίες?

δεν εχω ιδεα,μακαρι να ισχυει,αλλα θυμαμαι που καποια στιγμη μεσα στο φορουμ μια κοπελα η οποια ελεγε οτι χειριζοταν μηχ/τα λειζερ για θεραπειες ελεγα οτι για τους μαυρους κυκλουσς δε γινεται κατι.Τωρα δν ξερω αν εχει αλλαξει κτ ή αν ισχυε αυτο
Παραμυθακι μου σκληρό, όπου και αν είσαι και αν γυρνάς..
για μένα εκεί να μη ρωτάς..
εγώ σ'αγάπησα εδώ
Άβαταρ μέλους
blos-som

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], fly, ♥Βρεγμένη γάτα♥