Τώρα είναι Πέμ Ιούλ 31, 2014 9:21 am

μπλε γοβες!!

μπλε γοβες!!

Δημοσίευσηαπό nefelity » Πέμ Σεπ 30, 2010 6:23 pm

Αγορασα μπλε ψηλες peep toe γοβουλες απο τσακιρη!!ειναι καστορινες και το χρωμα μπλε ηλεκτρικ.απιστευτες απλα!!!!αλλα δεν ξερω πως να τις συνδυασω,ελεγα με μαυρο φορεμα και μπλε λεπτη ζωνη στη μεση..για πειτε καμια αλλη ιδεα :D
Άβαταρ μέλους
nefelity

Re: μπλε γοβες!!

Δημοσίευσηαπό kastano » Πέμ Σεπ 30, 2010 6:26 pm

αααααααααααα εχω κ εγώ μπλε ελεκτρίκ γόβες!!! όχι με μαύρο πάντως, δε μου ταιριάζουν κ τόσο... με τζινάκι (όχι το παρα πολύ σκούρο) με ασημί, με φούξια, με το πράσινο του παναθηναϊκού, με λευκό προφανώς, με κίιιιιιιιιιιιιιιιτρινοοοοοοοοοοο.... θα σκεφτώ κ άλλα κ θα σου πω... τις έχω λατρέψει τις δικές μου πάντως....
A friend is someone who knows the song in your heart, and can sing it back to you when you have forgotten the lyrics...
Άβαταρ μέλους
kastano

Δημοσίευσηαπό nefelity » Πέμ Σεπ 30, 2010 6:29 pm

απλα ειναι εκκεντρικο χρωμα,κανει μπαμ ρε παιδι μου!!γι αυτο ψαχνω καποιο στυλ που να μην δειχνει too much..
Άβαταρ μέλους
nefelity

Δημοσίευσηαπό Τουλίπα!!!!* » Πέμ Σεπ 30, 2010 6:31 pm

αχ κ εγω θελω μπλε γοβες.. .cr
Μην θεωρείς τον εαυτό σου άσχημο άνθρωπο..σκέψου τον για παράδειγμα, σαν μια όμορφη μαϊμού..Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Τουλίπα!!!!*

Δημοσίευσηαπό kastano » Πέμ Σεπ 30, 2010 6:32 pm

nefelity έγραψε:απλα ειναι εκκεντρικο χρωμα,κανει μπαμ ρε παιδι μου!!γι αυτο ψαχνω καποιο στυλ που να μην δειχνει too much..

εγώ σου είπα για χρώματα που τις έχω δοκιμάσει κ ήταν μια χαρά.. τώρα το τι ρούχα έχεις μονο εσύ το γνωρίζεις γιαν α κάνεις τους σωστούς συνδυασμούς..
A friend is someone who knows the song in your heart, and can sing it back to you when you have forgotten the lyrics...
Άβαταρ μέλους
kastano

Δημοσίευσηαπό loukritia!!! » Πέμ Σεπ 30, 2010 6:36 pm

και γω σκεφτομαι να παρω μπλε ηλεκτρικ αλλα λουστρινι και οχι πιπ τοου...
να τις βαλω στον γαμο...
με μαυρο σκεφτομουν και γω γ να μην ειμαι του ματς..δε το σηκωνει κ ο συγκεκριμενος γαμος...χωριο ειναι..
με κιτρινο ναι...
με πρασσινο θα νιωθω λιγο ταμτακος... =ko
ρε καστ...χελπ λιγο παραπανω...
Ζητω να μην δημοσιευτει καμια απαντηση μου στο περιοδικο .εκτος εαν το γραψω απο κατω η απαντησω στην ενοτητα speak up!
Άβαταρ μέλους
loukritia!!!

Δημοσίευσηαπό fairy!!!! » Πέμ Σεπ 30, 2010 6:37 pm

Eχω και εγώ μπλε ελεκτρικ ψηλες και μου αρέσουν απίστευτα!! Οι δικές μου είναι καλοκαιρινες οποτε τις φοραω ειτε με τζιν ανοικτοχρωμο και λευκο μπλουζακι, ειτε με λευκα ειτε με κιτρινο που ειναι ο αγαπημενος μου συνδιασμος! Επίσης τις εχω βαλει και με φουξια ,με καποια αξεσουαρ που τις δενουν με το υπολοιπο ντυσιμο! Εσενα ισως ειναι λιγο πιο περιεργα αφου δεν ειναι πια καλοκαιρι απλα εγω θα σε συμβουλευα να μην φοβηθεις τα εντονα χρωματα! Δειχνουν τελεια και πολυ στυλατα με τα μπλε παπουτσια! Καλοφορετες!
Άβαταρ μέλους
fairy!!!!

Δημοσίευσηαπό fairy!!!! » Πέμ Σεπ 30, 2010 6:39 pm

Και οι δικες μου λουστρινι ειναι και πιπ τοου αλλα ειναι ανοικτες και πίσω! Με μαυρο παντως δεν μου αρεσουν... Εξαρταται και απο το στυλ του ρουχου βεβαια αλλα νομιζω οτι υπαρχουν πολυ καλυτεροι συνδιασμοι!
Άβαταρ μέλους
fairy!!!!

Δημοσίευσηαπό Τουλίπα!!!!* » Πέμ Σεπ 30, 2010 6:41 pm

loukritia!!! έγραψε:και γω σκεφτομαι να παρω μπλε ηλεκτρικ αλλα λουστρινι και οχι πιπ τοου...
να τις βαλω στον γαμο...
με μαυρο σκεφτομουν και γω γ να μην ειμαι του ματς..δε το σηκωνει κ ο συγκεκριμενος γαμος...χωριο ειναι..
με κιτρινο ναι...

ουφ πανε τα μποτακια!
/c
Μην θεωρείς τον εαυτό σου άσχημο άνθρωπο..σκέψου τον για παράδειγμα, σαν μια όμορφη μαϊμού..Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Τουλίπα!!!!*

Δημοσίευσηαπό kastano » Πέμ Σεπ 30, 2010 6:42 pm

loukritia!!! έγραψε:και γω σκεφτομαι να παρω μπλε ηλεκτρικ αλλα λουστρινι και οχι πιπ τοου...
να τις βαλω στον γαμο...
με κιτρινο ναι...

οχι λουστρίνι ρε.. αν τις φανταζομαι σωστά θα είναι σα γύφτικες.... ξέρω γω...
Άβαταρ μέλους
kastano

Επόμενο

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], Capros, lavender