Τώρα είναι Κυρ Αύγ 31, 2014 8:15 am

Γοβες!!!

Γοβες!!!

Δημοσίευσηαπό Emy9 » Σάβ Φεβ 12, 2011 12:39 am

αγορασα 12ποντες γοβες κ μαρεσουν παρα πολυ!!ειναι τελειες.αλλα τις εβαλα την προιγουμενη ευδομαδα κ μετα απο λιγη ωρα δεν μπορουσα να περπατησω καθολου.αφου,ειχε μουδιασει κ το ποδι μου.ξερετε αν υπαρχει κατι που 8α μπορουσα να χρησιμοποιησω για να μην μου κανουν τετοιο προβλημα οταν τις φοραω,κ να νιωθω ανετα?μηπως στο φαρμακειο υπαρχει κατι τετοιο?
Emy9

Re: Γοβες!!!

Δημοσίευσηαπό The_Sun_Above_Us » Σάβ Φεβ 12, 2011 12:50 am

Emy9 έγραψε:αγορασα 12ποντες γοβες κ μαρεσουν παρα πολυ!!ειναι τελειες.αλλα τις εβαλα την προιγουμενη ευδομαδα κ μετα απο λιγη ωρα δεν μπορουσα να περπατησω καθολου.αφου,ειχε μουδιασει κ το ποδι μου.ξερετε αν υπαρχει κατι που 8α μπορουσα να χρησιμοποιησω για να μην μου κανουν τετοιο προβλημα οταν τις φοραω,κ να νιωθω ανετα?μηπως στο φαρμακειο υπαρχει κατι τετοιο?

πωπώ,δεν θυμάμαι πως τα λένε τώρα αλλά είναι κάτι διάφανα από σιλικόνι που μπαίνουν κάτω από την πατούσα πιο μπροστά,σε μένα μια χαρά δουλειά κάνουν καμιά φορά....αλλά σκέψου και μήπως το παπούτσι δεν είναι καλή ποιότητα βρε κορίτσι μου και ταλαιπωρείς άδικα τα πόδια σου ,p
Άβαταρ μέλους
The_Sun_Above_Us

Δημοσίευσηαπό Emy9 » Σάβ Φεβ 12, 2011 1:04 am

Nohelia έγραψε:
Emy9 έγραψε:αγορασα 12ποντες γοβες κ μαρεσουν παρα πολυ!!ειναι τελειες.αλλα τις εβαλα την προιγουμενη ευδομαδα κ μετα απο λιγη ωρα δεν μπορουσα να περπατησω καθολου.αφου,ειχε μουδιασει κ το ποδι μου.ξερετε αν υπαρχει κατι που 8α μπορουσα να χρησιμοποιησω για να μην μου κανουν τετοιο προβλημα οταν τις φοραω,κ να νιωθω ανετα?μηπως στο φαρμακειο υπαρχει κατι τετοιο?

πωπώ,δεν θυμάμαι πως τα λένε τώρα αλλά είναι κάτι διάφανα από σιλικόνι που μπαίνουν κάτω από την πατούσα πιο μπροστά,σε μένα μια χαρά δουλειά κάνουν καμιά φορά....αλλά σκέψου και μήπως το παπούτσι δεν είναι καλή ποιότητα βρε κορίτσι μου και ταλαιπωρείς άδικα τα πόδια σου ,p

δεν νομιζω..ηταν ακριβα κ φιρμα.γενικα,οτι γοβες κ να φορεσω,το ιδιο προβλημα θα εχω.κ δεν φταιει η ποιοτητα...
Emy9

Δημοσίευσηαπό Freee » Σάβ Φεβ 12, 2011 1:08 am

Emy9 έγραψε:
Nohelia έγραψε:

δεν νομιζω..ηταν ακριβα κ φιρμα.γενικα,οτι γοβες κ να φορεσω,το ιδιο προβλημα θα εχω.κ δεν φταιει η ποιοτητα...

Τα party feet λες; Γενικα με καλης ποιοτητας γοβες δεν εχω προβλημα! Αν και πλεον δεν φοραω καθολου..Αλλα οι πατοι αυτοι που λεει και παραπανω κανουν καλη δουλιτσα!
Freedom
Άβαταρ μέλους
Freee

Δημοσίευσηαπό fly » Σάβ Φεβ 12, 2011 1:09 am

Emy9 έγραψε:

φταιει που δεν ξερεις να διαλεγεις παπουτσι!!
Μια γυναίκα όλα τα μπορεί.. Σ'αφήνει να διαλέξεις και στο τέλος παίρνεις ότι θέλει αυτή...!

Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
Άβαταρ μέλους
fly

Δημοσίευσηαπό *Rosebud » Σάβ Φεβ 12, 2011 1:10 am

Aχαχα,βαλτή είσαι,δεν μπορεί με τέτοιο θέμα τέτοιες μέρες! :lol:
Λοιπόν ας τα σάπια κ μολόγα πως είσα προβοκάτσια της Κοίτα να τελειώνουμε.
Have you got colour in your cheeks?
Do you ever get that fear that you can't shift the type that sticks around like summat in your teeth?
Are there some aces up your sleeve?
Have you no idea that you're in deep?
Άβαταρ μέλους
*Rosebud

Δημοσίευσηαπό Freee » Σάβ Φεβ 12, 2011 1:16 am

fly έγραψε:
Emy9 έγραψε:

φταιει που δεν ξερεις να διαλεγεις παπουτσι!!

.tu
Freedom
Άβαταρ μέλους
Freee

Δημοσίευσηαπό *unicorn* » Σάβ Φεβ 12, 2011 1:36 am

Rosebud* έγραψε:Aχαχα,βαλτή είσαι,δεν μπορεί με τέτοιο θέμα τέτοιες μέρες! :lol:
Λοιπόν ας τα σάπια κ μολόγα πως είσα προβοκάτσια της Κοίτα να τελειώνουμε.

:lol: :lol: :lol:
Αγαπάω εκείνους που αγαπούν τη ζωή και που η λύπη τους είναι η δύναμή τους
Που κοιτάζουν με μάτια άδολα κ αθώα ακόμα κι αν πέρασε ο χρόνος αδυσώπητος από πάνω τους
Που γνωρίζουν ότι δεν τα ξέρουν όλα,γιατί δεν μαθαίνονται όλα
Που στύβουν το λίγο κ βγάζουν το πολύ για τους εαυτούς τους κ για όσους αγαπούν
Και δεν κουράζονται να αναζητούν την ομορφιά στην κάθε μέρα,στα χαμόγελα των ανθρώπων,στα χάδια των ζώων,σε μια ασπρόμαυρη φωτογραφία,σε μια πολύχρωμη μπουγάδα.

Οδυσσέας Ελύτης
Άβαταρ μέλους
*unicorn*

Δημοσίευσηαπό ioanna_89 » Σάβ Φεβ 12, 2011 2:24 am

Αν δεν φορας αρκετο καιρο γοβες ή δεν εισαι συνηθισμενη προτιμησε γοβες με πατο ειναι πολυ πιο ξεκουραστες.
Επισης φροντισε να περπατας ή εστω να κινεις τα ποδια σου και να μην στεκεσαι ορθιο με τις γοβες ακινητη,πιο παλια που δεν τις ειχα συνηθισει κ καθομουν ακινητη ποναγαν τα πελματα μου.
ioanna_89

Δημοσίευσηαπό 321zanet » Σάβ Φεβ 12, 2011 12:22 pm

και γω εχω αυτο το προβλημα..μετα απο ωρα με πιανει πονος..εχουν βγει κατι πελματα εγω δεν τα βρηκα χρησιμα παντως
    I know a falling star can't fall forever And let's never stop falling in love...
321zanet

Επόμενο

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]