Τώρα είναι Δευτ Σεπ 25, 2017 7:05 pm

Το δοκιμασα...

Re: Το δοκιμασα...

Δημοσίευσηαπό evelin® » Σάβ Αύγ 26, 2017 10:20 pm

GEHWOL Foot Bath Ποδόλουτρο

Οτι και αν πω είναι λίγο. Κάνει τις φτέρνες καινούριες!
Nemo dat quod non habet

Sometimes when I'm alone, I wonder
Is there a spell that I am under
Keeping me from seeing the real thing?

http://www.youtube.com/watch?v=O4OAormvM8c
Άβαταρ μέλους
evelin®

Δημοσίευσηαπό ameli » Κυρ Αύγ 27, 2017 11:04 am

evelin® έγραψε:GEHWOL Foot Bath Ποδόλουτρο

Οτι και αν πω είναι λίγο. Κάνει τις φτέρνες καινούριες!

To αποσμητικό της ίδιας εταιρείας είναι ό,τι καλύτερο έχω δοκιμάσει.Ελαφρύ,αφήνει το δέρμα να αναπνέει και κρατάει όλη μέρα κυριολεκτικά.Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όσους έχουν προβλήματα εφίδρωσης,τα αξίζει τα λεφτά του.
Θα δοκιμάσω και το foot bath λοιπόν!
«Ο Αρχιμήδης θα μνημονευθεί όταν ο Αισχύλος θα έχει λησμονηθεί, διότι οι γλώσσες πεθαίνουν, μα οι μαθηματικές ιδέες όχι.» G. K. Hardie
Άβαταρ μέλους
ameli

Δημοσίευσηαπό lavender » Δευτ Αύγ 28, 2017 11:12 am

νομίζω πως το έχω ξαναγράψει.

Το essence gel της frezyderm για πανάδες κάνε θαύματα..https://www.frezyderm.gr/peripoiisi-pro ... ctive-gel/
....θα γνωρίσουμε νέους εξαίσιους ανθρωπους που θα μας αντιληφθούν και θα μας συγχωρέσουν. Μόνο να αγαπάμε, οσο αγαπάμε θα ζούμε χρόνια πολλά και ευτυχισμένα!
Άβαταρ μέλους
lavender

Δημοσίευσηαπό arsinoe » Δευτ Αύγ 28, 2017 2:23 pm

οι παναδες απ οτι εχω δει εινα κατι σαν λεκες και εχει εκταση, εγω εχω σαν φακιδες που μου δημιουργουνται με τον ηλιο, εχω την ταση απο τη μερια του μπαμπα ειναι κοκκινομαλλιδες με φακιδες, σε ολο το σωμα, μαλιστα περιεργο που δεν πηρα τιποτα και βγηκα μελαχρινη λευκη :lol:
αλλα τα εδειξα σε αισθητικο μου ειπε δεν ειναι παναδες αλλα ειναι απο τον ηλιο. η πλακα ειναι οτι μου αρεσαν τωρα που μαυρισα ειναι γλυκουλικα. εχω λιγο πανω στα ζυγωματικα και στη μυτη,
και τελικα δεν ξερω αν θελω να μου φυγουν .p .l .l αλλα φανταζομαι στα 40 μου πως θα ειμαι ποσο χαλια θα φαινεται ε ;
τωρα φρεσκια με καθαρο προσωπο ειναι γλυκο, μετα χαλια ,w
Come from forever and you will go everywhere
Άβαταρ μέλους
arsinoe

Δημοσίευσηαπό arsinoe » Τρί Σεπ 05, 2017 11:11 am

εγω ερωτηση θελω να κανω, τι προτιματε λαδι η κρεαμ σωματος, και τι φορατε εσεις;
κανω μια ερευνα, κλεινω προς το λαδι, συγκεκριμενα λαδι αβοκαντο
Άβαταρ μέλους
arsinoe

Δημοσίευσηαπό lavender » Τρί Σεπ 05, 2017 11:45 am

arsinoe έγραψε:εγω ερωτηση θελω να κανω, τι προτιματε λαδι η κρεαμ σωματος, και τι φορατε εσεις;

Κρεμα σωματος!
....θα γνωρίσουμε νέους εξαίσιους ανθρωπους που θα μας αντιληφθούν και θα μας συγχωρέσουν. Μόνο να αγαπάμε, οσο αγαπάμε θα ζούμε χρόνια πολλά και ευτυχισμένα!
Άβαταρ μέλους
lavender

Δημοσίευσηαπό arsinoe » Τρί Σεπ 05, 2017 2:47 pm

ποιο αν επιτρεπεται; εκτος αμα ειναι μυστικο ομορφιας οποτε κατανοω ,mo :lol:
Άβαταρ μέλους
arsinoe

Δημοσίευσηαπό Μέλια عسل » Τετ Σεπ 06, 2017 2:12 am

Όταν λέτε κρέμα σώματος, εννοείτε body lotion; Αν ναι, αυτές προτιμώ. Έχω μία απο Nivea για ευαίσθητες/ξηρές επιδερμίδες την οποία προτιμώ τις μέρες που βάζω ξυράφι και την εναλλάσσω με την κλασική κρέμα σώματος Musk, μια γκουμούτσα λευκή συσκευασία που έχει ο Hondos. Ειδικά τον χειμώνα, το musk μου αρέσει πολύ. Αλλά έχω κ ένα σετάκι από Κορρέ, αφρόλουτρο-κρέμα σώματος (βασικά λέει body milk/γαλάκτωμα) water lily - nenufar το οποίο μυρίζει υπέροχα κ τώρα με τις ζέστες νιώθω να με κρατάει δροσερή.
Don't you forget about me, I'll be alone dancing, you know it baby...

Δεν επιθυμώ τη αναδημοσίευση των απαντήσεών μου από το φόρουμ στο περιοδικό, πέραν αυτών στην ενότητα Speak Up.
Άβαταρ μέλους
Μέλια عسل

Δημοσίευσηαπό satnin » Τετ Σεπ 13, 2017 11:41 am

arsinoe έγραψε:εγω ερωτηση θελω να κανω, τι προτιματε λαδι η κρεαμ σωματος, και τι φορατε εσεις;

Πέρσι το καλοκαίρι έβαζα ξηρό λάδι ( είχα από body shop το macadamia και ενα από Petit marseillais που είναι τρελό value for money)
Το χειμώνα κρέμα, οποτε το θυμόμουν.

Φέτος το καλοκαίρι βάζω κρέμα σώματος ανελλιπώς. Έχω 2-3 και ανάλογα τι μυρωδιά προτιμώ την κάθε μέρα επιλέγω ( Κορρές white tea- η αγαπημένη μου-κορρες γιασεμί και απιβιτα με λεβάντα)
this parrot is no more!
Άβαταρ μέλους
satnin

Δημοσίευσηαπό satnin » Σάβ Σεπ 16, 2017 1:51 pm

πήρα ένα περιοδικό και είχε μέσα αυτη την κρέμα

http://www.kiehls.com/ultra-facial-moisturizer/351.html?cgid=face-moisturizers&dwvar_351_size=2.5%20fl.%20oz.%20Bottle#start=6&cgid=face-moisturizers

και αυτο το καθαριστικό

http://www.kiehls.com/ultra-facial-cleanser/714.html?cgid=face-cleansers-scrubs&dwvar_714_size=5.0%20oz%20Tube#start=3&cgid=face-cleansers-scrubs

τα οποία είχα χρησιμοποιήσει και παλιότερα, και θυμήθηκα πάλι πόσο γαμάτα είναι! αν τα πετύχετε να τα πάρετε, αξίζουν πολύ (και ήταν και τεράστια δείγματα, θα κρατήσουν καιρό)
this parrot is no more!
Άβαταρ μέλους
satnin

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot], fly