Τώρα είναι Δευτ Δεκ 22, 2014 8:59 am

Στυλιστικες αποριες και συμβουλες!

Re: Στυλιστικες αποριες και συμβουλες!

Δημοσίευσηαπό BlueLingerie » Πέμ Απρ 18, 2013 12:17 am

Ρεεε τα κoντά τα μπλoυζάκια πoυ φoριoυνται με ψηλoμεσα πoυ μπoρω να τα βρω εκτoς απo να τα παραγγείλω? θεεεελω!! ,who ,who ,who
Κι ἀπὸ τότε κυλιέμαι ἀπὸ δρόμο σὲ δρόμο
ἀποχτώντας πληγὲς κι ἐμπειρίες.
Οἱ φίλοι ποὺ ἀγάπησα ἔχουνε πιὰ χαθεῖ
κι ἔμεινα μόνος τρέμοντας μήπως μὲ δεῖ κανένας
ποὺ κάποτε τοῦ μίλησα γιὰ ἰδανικά.
Άβαταρ μέλους
BlueLingerie

Δημοσίευσηαπό kastano » Πέμ Απρ 18, 2013 12:23 am

BlueLingerie έγραψε:Ρεεε τα κoντά τα μπλoυζάκια πoυ φoριoυνται με ψηλoμεσα πoυ μπoρω να τα βρω εκτoς απo να τα παραγγείλω? θεεεελω!! ,who ,who ,who

http://www.ebay.com/itm/120965864329?hl ... 0125255385

αυτο το στυλ εννοείς?
A friend is someone who knows the song in your heart, and can sing it back to you when you have forgotten the lyrics...
Άβαταρ μέλους
kastano

Δημοσίευσηαπό Λαγκουνίτα » Πέμ Απρ 18, 2013 10:20 am

❧mile❧ έγραψε:
Λαγκουνίτα έγραψε:μιας που μπηκε το αλλο θεμα με τις γοβες στα ποδια το θυμηθηκα. αν κ εχω μονο ενα ζευγαρι μαυρες ψηλες piptoe παιζει να μπορω να τις συνδυασω με καποιο ντυσιμο οχι ιδιαιτερα βραδινο; δωστε τα φωτα σας γτ τις βλεπω να μαζευουν αραχνες :lol:

για Piptoe δε ξερω, οι Peep-toe ομως ( .to ) συνδυαζονται ανετα ακομα και με τζην..εμενα μ αρεσουν πολυ κ θεωρω απαραιτητο ενα ζευγαρι...με φορεματακια coctail, με φουστες, με ταγιερακια, με παντελονακια.. πολυ μ αρεσουν.. να τις φορας.. ή τελος παντων αν φορας 38--39 να μου τις δωσεις.. .smo

ααααααα χαχαχαχα peep toe πωω ναι ρε ποσο τραγικη. /w
Απο εκει να φανταστεις ποσο ασχετη ειμαι με τον κοσμο της μοδας =lo =lo

λοιπον ειναι πολυυυυ ψηλες 10-12 ποντους καπου εκει και λιγο γυαλιζουν.
φορεμα κοκτειλ τι εννοουμε; φορεμα με αρκετα χρωματα; Η βλακεια ειπα; :P Δεεεεν διαθετω τετοια. Αλλα μου αρεσουν και ισως παρω.

στο θεμα τωρα του τζιν. Θα τις φορουσες με τζιν και μαυρο μπλουζακι καλο στυλ απο πανω για ποτο το βραδυ;
ταγιερακια επισης δεν εχω. .d
Φουστες εχω αλλα ειναι σχεδον ολες κοντες. Δηλαδη οκ, δεν ξερω πολυυυυ ξεκωλο μου φιανεται να βαλω τη μινι τη φουστα και την 12ποντη γοβα και να παω για ποτο ρε συ.
Πιο σικατο δλδ μου κανει με ενα παντελονι αλλα τα τζιν μου ειναι καθημερινα και καπως ξεβαμμενα κι ετσι... οποτε παει να βαλω την γοβιτσα απο κατω που γυαλιζει;;;; =c

37 ειναι κοπελια :P
Λαγκουνίτα η cosmococonut
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Λαγκουνίτα

Δημοσίευσηαπό mavro provato » Πέμ Απρ 18, 2013 10:48 am

Λαγκουνίτα έγραψε:φορεμα κοκτειλ τι εννοουμε; φορεμα με αρκετα χρωματα; Η βλακεια ειπα; :P Δεεεεν διαθετω τετοια. Αλλα μου αρεσουν και ισως παρω.

:lol: :lol: :lol:
ρε εισαι πολύ γλυκια οπως τα λες :D

ουτε κι εγώ ξερω ακριβώς τι ειναι,συνηθως λεω ετσι τα επίσημα φορέματα που φτάνουν μεχρι το γόνατο (λιγο πανω,λιγο κάτω) .n .n

Τις γόβες σου θα τις φορούσα με μαυρο στενο παντελόνι από σκληρό υφασμα (τύπου τζιν) και καλό μπλουζάκι ή πουκαμισάκι.

Choice control
Behind propaganda
Poor information
To manage your anger

War for territory

δε θελω να δημοσιεύσετε τιποτα από αυτά που γράφω εδω μεσα.-
Άβαταρ μέλους
mavro provato

Δημοσίευσηαπό Λαγκουνίτα » Πέμ Απρ 18, 2013 11:16 am

ααα δεν μπορωωω ουτε το κοκτειλ πετυχα θα ριξετε γελιο εδω περα με τα μαργαριταρακια μου .ro .ro .r .r :lol:

Κοιταξτε κοριτσια, αληθεια, θελω να πιστευω οτι δεν κανω τραγικα ενδυματολογικα λαθη οταν βγιανω εξω, αληθεια πιστεψτε με, απλως δεν ξερω πως τα λενε αυτο που αγοραζω, σοβαρα ντυνομαι ευπαρουσιαστα, ρωτηστε και τα κοσμομελη που με εχουν δει =loo =loo =loo

Πορβατακιιιι εχω τετοιο παντελονι! Αχα. Ωραιο ειναι και οπως το φανταζομαι! Θα τις βαλω με αυτο νεξτ ταιμ και καμια καλη μπλουζιτσα απο πανω.

Ερωτηση, με κολαν θα τις εβαζες και ριχτη ψιλο-καλη μπλουζα απο πανω;;
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Λαγκουνίτα

Δημοσίευσηαπό Λαγκουνίτα » Πέμ Απρ 18, 2013 11:51 am

Εικόνα

αυτες ειναι, ετσι γιατι ηθελα να τις δειξω επειδη μου αρεσουν :P :P :P :P
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Λαγκουνίτα

Δημοσίευσηαπό tralalala » Πέμ Απρ 18, 2013 12:25 pm

χαχααα γλυκουλα λαγκουνα cocktail dress λεγονται και καλα επειδη ειναι αυτο που θα φοραγες σε κοκτειλ παρτυ
ειναι τα φορεματα τα ψιλογλυκουλικα-ψιλοκαλα λιγο πιο μακρυα πανω η κατω απο το γονατο

BlueLingerie έγραψε:Ρεεε τα κoντά τα μπλoυζάκια πoυ φoριoυνται με ψηλoμεσα πoυ μπoρω να τα βρω εκτoς απo να τα παραγγείλω? θεεεελω!! ,who ,who ,who

αν κανεις μια βολτα σε h&m και τετοιου ειδους θα βρεις σιγουρα
στα bershka εχουν φερει ενα πολυ ωραιο σαν αυτο που ποσταρε το καστανο με φερμουαρ μπροστα
και αν εννοεις τα κοντα αλλα πιο χαλαρα και απο αυτα χαμος
απλα πηγαινε μια βολτα στα μαγαζια
All we have is all we see
There is no more hope
There are no dreams
Άβαταρ μέλους
tralalala

Δημοσίευσηαπό ❧mile❧ » Πέμ Απρ 18, 2013 1:50 pm

Πεφτω στα ποδια σου...ΠΟΤΕ ΚΟΛΑΝ ΜΕ ΓΟΒΑ ΚΑΙ ΔΩ, PEEP TOE..ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ...

Παει αυτο...

Ρε, με το κοκτεηλ, ποσο γελασα, αλλα εισαι εσυ, δλδ σε φανταζομαι να το λες μ αυτη τη γλυκια φωνουλα και δε μπορωωωωω λιωωωνωωω απο το μελι... ,sop

Βtw, coctail λεμε ενα φορεμα semi-formal.. Ο ορος ξεκινησε για τα φορεματα (συνηθως κοντα) που φοριουνται σε coctail parties νωρις το βραδυ... ενα ωραιο coctail φορεμα ας πουμε ειναι αυτο:
Εικόνα

Τελος παντων, πιστευω τετοια εποχη, ιδανικη λυση ειναι το τζην... επειδη αγαπω σκουροχρωμα τζην, και επειδη εχεις και ωραιο σωματακι, με ενα πουκαμισακι απο μεσα ή ενα τοπακι, θεωρω οτι θα ειναι μια χαρα συνδυασμος.. (μ αρεσει που λες πολυυυυυυυυυυ ψηλα...10-12 ποντους...χαχχαχαχααχ ρεεε σ αγαπω ,he )
Come With Me And Walk The Longest Mile...
Άβαταρ μέλους
❧mile❧

Δημοσίευσηαπό Velvy » Πέμ Απρ 18, 2013 2:05 pm

Ήρθα να κλαφτώ.
Έχω να βγω για ποτάκι/καφέ μετά τις 9 πάαααρα πολύ καιρό, δεν ξέρω καν πώς ντύνονται τέτοια εποχή.
Εγώ πάντως κρυώνω το βράδυ-με πάπλωμα είμαι και έχω το γουναρικό από τη μία και το χέρι του άλλου. .ro
Ας τα πάρουμε ένα ένα.
1)Καλσόν οπάκ φοριέται το βράδυ?
2)Μπότες ψηλές μαύρες?
3)Τα από πάνω μαζί? :P
4)Αν πάρω λεπτό καλσόν μαύρο και φορέσω αυτό (δε μ'αρέσουν πολύ τα λεπτά αλλά ας κάνω την καρδιά μου πέτρα) μια φούστα και τις μπότες?

Αν με βλέπατε δλδ με αυτά θα με δείχνατε? ,pe
your smile overweighs the miles and your kiss makes it worth the ride

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Velvy

Δημοσίευσηαπό ❧mile❧ » Πέμ Απρ 18, 2013 2:07 pm

εγω βελβακι διαφωνω καπως με τις μποτες... δεν θα το σχολιαζα φυσικα, ειναι η εποχη που βλεπεις strappy πεδιλα και καστορινες μποτες να καθονται διπλα διπλα.. θα προτιμουσα ενα ankle boot ή ενα γοβακι...
Come With Me And Walk The Longest Mile...
Άβαταρ μέλους
❧mile❧

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Beauty Call

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]