Τώρα είναι Σάβ Νοέμ 29, 2014 1:52 am

Σπυρακι στο ουλο

Σπυρακι στο ουλο

Δημοσίευσηαπό pink sky » Παρ Νοέμ 09, 2012 8:12 pm

σήμερα που σηκώθηκα πονουσε το δοντι μου το οποιο ειναι ετοιμο για εξαγωγή ,πονουσε ανα διαστήματα και μονο αν μασούσα ... τωρα που κοιταξα στο καθρεφτη ειδα ακριβώς κατω απ το δοντι η τουλαχιστον οτι εχει μεινει απο αυτο, εβγαλα ενα σπυρακι αρκετα μεγαλο σε μεγεθος προς το ασπρο . προσφατα ανακαλυψα οτι το αγορι μου εχει μυρμιγκιες υπαρχει περίπτωση να εχει βγει μες στο ουλο μου,η μηπως επειδη εχει προβλημα το δοντι βγηκε???
[ Όσο ζω ελπίζω
και όσο ελπίζω απελπίζομαι
Άβαταρ μέλους
pink sky

Re: Σπυρακι στο ουλο

Δημοσίευσηαπό tsiou » Παρ Νοέμ 09, 2012 8:38 pm

pink sky έγραψε:σήμερα που σηκώθηκα πονουσε το δοντι μου το οποιο ειναι ετοιμο για εξαγωγή ,πονουσε ανα διαστήματα και μονο αν μασούσα ... τωρα που κοιταξα στο καθρεφτη ειδα ακριβώς κατω απ το δοντι η τουλαχιστον οτι εχει μεινει απο αυτο, εβγαλα ενα σπυρακι αρκετα μεγαλο σε μεγεθος προς το ασπρο . προσφατα ανακαλυψα οτι το αγορι μου εχει μυρμιγκιες υπαρχει περίπτωση να εχει βγει μες στο ουλο μου,η μηπως επειδη εχει προβλημα το δοντι βγηκε???

απο την φλεγμονη ειναι,παντα βγαινει,μην ανησυχεις
tsiou

Δημοσίευσηαπό pink sky » Παρ Νοέμ 09, 2012 8:44 pm

tsiou έγραψε:
pink sky έγραψε:σήμερα που σηκώθηκα πονουσε το δοντι μου το οποιο ειναι ετοιμο για εξαγωγή ,πονουσε ανα διαστήματα και μονο αν μασούσα ... τωρα που κοιταξα στο καθρεφτη ειδα ακριβώς κατω απ το δοντι η τουλαχιστον οτι εχει μεινει απο αυτο, εβγαλα ενα σπυρακι αρκετα μεγαλο σε μεγεθος προς το ασπρο . προσφατα ανακαλυψα οτι το αγορι μου εχει μυρμιγκιες υπαρχει περίπτωση να εχει βγει μες στο ουλο μου,η μηπως επειδη εχει προβλημα το δοντι βγηκε???

δοξα το θεο δηλαδή αμα παω στον οδοντίατρο δεν θα με στείλει στα ΣΜΝ /p
[ Όσο ζω ελπίζω
και όσο ελπίζω απελπίζομαι
Άβαταρ μέλους
pink sky

Δημοσίευσηαπό tsiou » Παρ Νοέμ 09, 2012 8:46 pm

pink sky έγραψε:
tsiou έγραψε:

δοξα το θεο δηλαδή αμα παω στον οδοντίατρο δεν θα με στείλει στα ΣΜΝ /p

κοιτα εμενα οταν ειχε βγει ο οδοντιατρος μου μου ειχε δωσει ενα στοματικο διαλυμα για να κανω πλυσεις κ ετσι μου περασε.για να εισαι σιγουρη ομως ρωτα τον.
tsiou

Δημοσίευσηαπό Flard » Παρ Νοέμ 09, 2012 8:51 pm

Δοκιμασε να βαλεις μαγειρικη σοδα πανω στο σπυρακι. Παντα πιανει σε εμενα οταν βγαζω κατι παρομοιο..
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.
Άβαταρ μέλους
Flard

Δημοσίευσηαπό Λαγκουνίτα » Παρ Νοέμ 09, 2012 10:12 pm

το σπυρακι που εβγαλες ειναι η ακρη ενος συριγγιου που βγαζει πυον.

Τιποτε ανησυχητικο, απλα πηγαινε γρηγορα να κανεις την εξαγωγη ή οποια αλλη θεραπεια χρειαζεται στο συγκεκριμενο δοντι.
Λαγκουνίτα η cosmococonut
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Λαγκουνίτα

Επιστροφή στο Health Raiser

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: anast, Bing [Bot]