Τώρα είναι Πέμ Οκτ 23, 2014 3:36 am

Κρέμα σε ευαίσθητη περιοχή

Re: ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ ΣΟΟΟΣ!!!!!!

Δημοσίευσηαπό Jasna » Παρ Σεπ 10, 2010 8:45 pm

Εγω νιωθω παντως να χω παρει την ρεβανς μου!!! :x :x
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Jasna

Δημοσίευσηαπό Dr Evil & Mini Me » Παρ Σεπ 10, 2010 8:49 pm

Βρε πουλάκι μου κι εσύ γιατί έβαλες κρέμα στο πιπί σου;;; Είναι επικίνδυνο ακριβώς για τους ερεθισμούς που μπορέι να προκαλέσει, αλλα και γιατί δεν βάζουμε ποτέ χημικά στην βουβωνική μας περιοχή!!! Ουφ... τεσπα αφού η πατάτα έγινε, πες μου λίγο γιατί δεν κατάλαβα : σε τσούζει η ουρήθρα σου , ο κόλπος επιφανειακά ή πιο μέσα;;;
Άβαταρ μέλους
Dr Evil & Mini Me

Δημοσίευσηαπό epeigooon » Παρ Σεπ 10, 2010 8:54 pm

Dr Evil & Mini Me έγραψε:Βρε πουλάκι μου κι εσύ γιατί έβαλες κρέμα στο πιπί σου;;; Είναι επικίνδυνο ακριβώς για τους ερεθισμούς που μπορέι να προκαλέσει, αλλα και γιατί δεν βάζουμε ποτέ χημικά στην βουβωνική μας περιοχή!!! Ουφ... τεσπα αφού η πατάτα έγινε, πες μου λίγο γιατί δεν κατάλαβα : σε τσούζει η ουρήθρα σου , ο κόλπος επιφανειακά ή πιο μέσα;;;

ναι ρε γμτ μλκια μου :cry:
εγω βλεπω τον ερεθισμο επιφανειακα αλλα πιθανως και να χει παει πιο μεσα για να τσουξε τοσο..η ουρηθρα δε νομιζω εκτος αν ειμαι τοσο γκαντεμω που να επηρεαστηκε κι αυτη..
epeigooon

Δημοσίευσηαπό Chic... » Παρ Σεπ 10, 2010 9:01 pm

epeigooon έγραψε:εγω βλεπω τον ερεθισμο επιφανειακα αλλα πιθανως και να χει παει πιο μεσα για να τσουξε τοσο..η ουρηθρα δε νομιζω εκτος αν ειμαι τοσο γκαντεμω που να επηρεαστηκε κι αυτη..

Δεν παιζει αυτο που λες....Καποιον ερεθισμο θα προκαλεσες με τη κρεμα γιατι η περιοχη ειναι υπερβολικα ευαισθητη!
Ο λογος που νιωθεις καυσο(τσουξιμο δηλ)οταν ουρεις,ειναι γιατι τα ουρα ειναι οξινα,ακουμπανε στην ερεθισμενη περιοχη και δημιουργειτε αυτη η αισθηση....
Ενόμιζες πως δύναμη να σ'αρνηθώ δεν έχω, μάθε πως όσο αγαπώ και να μισώ κατέχω...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Chic...

Δημοσίευσηαπό epeigooon » Παρ Σεπ 10, 2010 9:06 pm

Chic... έγραψε:
epeigooon έγραψε:εγω βλεπω τον ερεθισμο επιφανειακα αλλα πιθανως και να χει παει πιο μεσα για να τσουξε τοσο..η ουρηθρα δε νομιζω εκτος αν ειμαι τοσο γκαντεμω που να επηρεαστηκε κι αυτη..

Δεν παιζει αυτο που λες....Καποιον ερεθισμο θα προκαλεσες με τη κρεμα γιατι η περιοχη ειναι υπερβολικα ευαισθητη!
Ο λογος που νιωθεις καυσο(τσουξιμο δηλ)οταν ουρεις,ειναι γιατι τα ουρα ειναι οξινα,ακουμπανε στην ερεθισμενη περιοχη και δημιουργειτε αυτη η αισθηση....

αα σωστη!!τι κανω τωρα?? :?
epeigooon

Δημοσίευσηαπό lagno mpifteki » Παρ Σεπ 10, 2010 9:10 pm

epeigooon έγραψε:Καλησπερα!αυριο θα βρεθω με τον δικο μου μετα απο καιρο και μαλλον θα γινει το αναμενομενο..και σημερα ειχα βαλει κρεμα αποτριχωσης veet κι εκανα το μπικινι και μαλλον πηγε λιγη προς τον κολπο αλλα τον ξεπλυνα καλα και μετα αρχισε να τσουζει το δερμα σ εκεινο το σημειο...τωρα πηγα τουαλετα και καθως εκανα τσισα,μ ετσουζε πααρα πολυ! :cry: ταραχτηκα και προσωρινα του βαλα πουδρα αλλα απ την πολλη πουδρα μου γινε το πιπι σα βασιλοπιτα :P τι να κανω??σας εχει τυχει κατι παρομοιο??αλλη μια φορα νομιζω μου χε τυχει αλλα ηταν πολυ πιο μικρος ο ερεθισμος..βοηθειααα :cry:

χαμομήλι
αν δεν υφίσταται ανισότητα, παραβίαση, κυριαρχία, δύναμη, υποταγή...
δεν υπάρχει σεξουαλικός ερεθισμός
Άβαταρ μέλους
lagno mpifteki

Δημοσίευσηαπό Chic... » Παρ Σεπ 10, 2010 9:11 pm

epeigooon έγραψε:αα σωστη!!τι κανω τωρα?? :?

Να πλυθεις με κρυο νερο μονο και θα περασει...Αν εχεις ευκαιρη καποια κρεμουλα για το συγκαμα στα μωρα(λεω τωρα)βαλε λιγη και θα σου κανει καλο!
Ενόμιζες πως δύναμη να σ'αρνηθώ δεν έχω, μάθε πως όσο αγαπώ και να μισώ κατέχω...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Chic...

Δημοσίευσηαπό epeigooon » Παρ Σεπ 10, 2010 9:13 pm

Chic... έγραψε:
epeigooon έγραψε:αα σωστη!!τι κανω τωρα?? :?

Να πλυθεις με κρυο νερο μονο και θα περασει...Αν εχεις ευκαιρη καποια κρεμουλα για το συγκαμα στα μωρα(λεω τωρα)βαλε λιγη και θα σου κανει καλο!

κρεμουλα μπα..πουδρα για μωρα εχω κι ενα σαπουνακι :P
α λες να βοηθησει το κρυο νερο?σε ολα?σου χει τυχει και σενα κτ παρομοιο και βοηθησε?
να σαι καλα παντως!!!
epeigooon

Δημοσίευσηαπό epeigooon » Παρ Σεπ 10, 2010 9:18 pm

βρηκα στο ιντερνετ κι αυτο:
Η συνήθεια: Όταν αισθάνεστε τσούξιμο στον κόλπο κάνετε εσωτερικές πλύσεις με σόδα διαλυμένη σε αποστειρωμένο νερό.
Τι λέει ο γυναικολόγος: Είναι αποτελεσματικό, γιατί η σόδα δημιουργεί ένα υπεραλκαλικό περιβάλλον, το οποίο προκαλεί ρήξη του κυτταρικού τοιχώματος των μικροβίων.
Τι άλλο μπορείτε να κάνετε: Κολπικές πλύσεις με ξίδι, που έχει επίσης μικροβιοκτόνο δράση.

να το κανω?και τι εννοει αποστειρωμενο νερο? :?
epeigooon

Δημοσίευσηαπό Chic... » Παρ Σεπ 10, 2010 9:30 pm

epeigooon έγραψε:βρηκα στο ιντερνετ κι αυτο:
Η συνήθεια: Όταν αισθάνεστε τσούξιμο στον κόλπο κάνετε εσωτερικές πλύσεις με σόδα διαλυμένη σε αποστειρωμένο νερό.
Τι λέει ο γυναικολόγος: Είναι αποτελεσματικό, γιατί η σόδα δημιουργεί ένα υπεραλκαλικό περιβάλλον, το οποίο προκαλεί ρήξη του κυτταρικού τοιχώματος των μικροβίων.
Τι άλλο μπορείτε να κάνετε: Κολπικές πλύσεις με ξίδι, που έχει επίσης μικροβιοκτόνο δράση.

να το κανω?και τι εννοει αποστειρωμενο νερο? :?

ΠΑρε φυσιολογικο ορο απ το φαρμακειο και μια συσκευη ορου,για να μην ξεαποστειρωθει το περιεχομενο και κανε μ'αυτο.Ο κολπος σου δεν εχει παθει κατι βρε,γι αυτο θα σε συμβουλευα να μην κανεις καμια πλυση με ξυδι,απλα πλυσου με κρυο νερακι ν ανακουφιστεις απ τα συμπτωματα!
Πουδρα μην βαζεις,εχει απαγορευτει,γιατι αφυδατωνει.

Δεν εχω παθει κατι αντιστοιχο,Νοσηλευτρια ειμαι.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Chic...

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Health Raiser

Μέλη σε σύνδεση

Εγγεγραμμένα μέλη: Bing [Bot]